Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha elhagyom a tejet, mikor...

Ha elhagyom a tejet, mikor várható változás? Megszűnik a puffadás?

Figyelt kérdés
Orvostól orvosig járok fél éve, gyakorlatilag minden negatív. Más panasz nincs,de ez a felhasi puffadás elég kellemetlen. Gasztro orvosnál is voltam , tükrözés csak közepes mennyiségű savat mutatott. Noacid nem használ.Tovabbi kivizsgálás folyamatban van,de talán itt is kapok ötletet.

2017. jún. 1. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En is sokaig felvoltam puffadva,de egy ideje valahogy jobb lett a dolog.Normaflore-t szedtem.Nem allitom,hogy attol,de utana lett jobb.Nem iszom minden nap tejet,de ha igen,akkor kb egyszerre 6-7dl-t,de meg sosem ereztem ugy,hogy rosszabb lenne tole.
2017. jún. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha laktózérzékeny vagy tejfehérjeallergiás vagy, akkor igen. Ha nem, akkor nem lesz tőle jobb.
2017. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy laktózérzékeny, akkor ez nem fogja befolyásolni a puffadásodat. Ha az lennél, akkor gondolom, már kiderült volna a vizsgálatok során.
2017. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már én is pro-prebiotikum kúrát,b vitaminokat .Zsíros és erős kaját sosem bírtam,sokat iszok,mozgok is eleget.
2017. jún. 1. 11:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a tejre fogod, akkor miért nem hagyod ki az étkezésedből ? Ezért kár orvostól orvosig járnod. Nagyon sok esetben az érintettek nem pontosítják, hogy milyen tejről van szó és milyen más élelmiszerrel társítják. Olyan ez, mintha valaki kovászos uborkára ráinna nyers, pasztőrözetlen tejet és utána panaszkodna a hasmenésre és puffadásra.
2017. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen kiderült volna ,de nem vagyok az . Köszönöm a válaszokat .
2017. jún. 1. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem a tej, akkor próbálkozz meg a gabonák mellőzésével is. Én például azoktól leszek leginkább lufi, a legdurvább pedig az élesztős tészta.
2017. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!