Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől érzem , ez is stressz...

Mitől érzem , ez is stressz lenne ?

Figyelt kérdés
2 napja elalvás elött gombócérzés van a torkomban , nyelek de nem tudom lenyelni , olyan mintha rátapadt volna valami a torkomra , és van hogy nyeléskor kattogó hangot hallok , épp eleget stresszelek idegeskedek szorongok már 1 éve és most még ez is

2022. júl. 7. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne gondold túl!

Régen én is éreztem egy csomót a mellemben, tapogattam stresszeltem egyre jobban éreztem

Kiderült csak az izomszövet..

Minel jobban rákoncentrálsz annál rosszabb

2022. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Neo_ ***** válasza:

A stresszre a testünk mindig ad választ, tehát a stressz megjelenik testi szinten is. Először az izmok feszültségét fogod érezni különböző helyeken. Ha ezeket nem fogo tudni kezelni és a stressz fenáll továbbra is, akkor erősödni fognak a tünetek és betegségek alakulhatnak ki

Egyelőre ez egy állapot, ami nálad van de természetesen orvosnak meg kellene nézni.

Próbáld meg az alábbiakat:

-rendszeres mozgás, sport. Rengeteget segít a stresszben

-Citromfű tea lefekvés előtt

-Relaxács technikák alkalmazzása (pl autogén tréning)

-valeriána alkalmazása


Ha nem változik két hét alatt, akkor kérlek keress fel orvost (pszichológus, körzeti orvos). Ha lelki szinten rendben leszel, rengeteget fog javulni a testi tünet is.


Boldog napot kívánok!

Neo

2022. júl. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!