Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jön vissza a hőség, azt írják...

Manly kérdése:

Jön vissza a hőség, azt írják talán még rosszabb lesz, plusz a 6. covid hullám.Vélemények ?

Figyelt kérdés

#kánikula, covid
2022. júl. 12. 11:33
1 2
 11/14 NTBS ***** válasza:
100%
Nem foglalkozom vele, mert nem tehetek ellene semmit.
2022. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Az előrejelzesekben azt írjak rohadt meleg lesz. Augusztusban egyébkénr is mindig rohandt meleg van. A jarvanyról sem jósolnak semmi bíztatót az orvosok. Akkor most téged megnyugtat, ha Katika a fotelból azt írja a kozmetikus vegzettésével, hogy egéwz nyáron fagyok lesznek a jarvány pedig augusztustól megszűnik örökre? :D Megnyugtatasul szerintem már semmilyen korlatozás és lezárás nem lesz, mert senkit nem érdekel a járvány mióta vannak oltások. Maximum az dog pórul járni aki elkapja (de a többséget ez sem érdekli) meg akinek valami műtéte vagy orvosi kezelése lenne mert azokat majd halasztják ahogy telnek meg a kórházak októbertől. De ha nem leszel beteg és nem olvasol híreket akkor fel sem fog tűnni a járvány. ;)
2022. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A hőség egyetlen előnye, hogy lehet normálisan strandolni. Én általánosban télen is kellet, hogy járjak úszásra. Abból az évből annyi emlékem maradt hogy folyton beteg voltam, mert úszás után mindig megfáztam. most felnőttként a hajszárítás se egy nagy ügy nyáron, 1 perc alatt megszárad a napon, míg télen erre jobban oda kell figyelni.


De ez a kur.va meleg már sok. Remélem a holnapi nap után nem lesz több kánikula.


Szerencsére majdnem 1 hét és végre itt az augusztus, már csak azt kell átvészelni és szépen elkezd csökkenni a hőmérséklet.

2022. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Van légkondim, munkahelyen is van. Szereztem mellé egy ventilátort is,vettem alváshoz néhány rövidgatyát. Plusz beszereztem tartalékbe pár maszkot. Hűvösebb napokon bevásarolok fagyiból meg magokból mert mást nehezen tudok megenni ebben a melegben. Szerintem ennyit lehet tenni. Tovább nem foglalkozom a témával. Felesleges.
2022. júl. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!