Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a stressztől van vagy...

Ez a stressztől van vagy szívritmuszavar ?

Figyelt kérdés
5 napja egy eléggé megijedtem , kicsit ki is borúltam , mértem egy nagyon alacsony pulzusérzéket , elkezdtem ezen kattogni , és másnap este vizelés után megéreztem a szívverésem megijedtem és hirtelen fölment 130- ra , ez kb 1 percig se tartott mert ledőltem és elkezdett csökkenni 110 - re majd 1-2 perc és 100 alá aztán elmúlt. Ez a dolog azóta enyhébben de napi szinten megismétlődik , ahogy telik az idő egyre enyhébben , de a kiváltó helyzet , a hirtelen rágondolás , a szívverés tudatosulás stimmel. Ez ilyen pánik reakció lenne ? Sajnos sokat foglalkozom a pulzusommal. Lécci ne trollkodjátok el. Köszi h elolvastad.

2022. júl. 18. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne kattogj rajta,ez egy ördögi kör, ezáltal elszáll az egekbe. átmentem ugyanezen egy alapból stresszes időszakban simán ejszaka 100+ volt az átlag, amikor ledobtam az okosórát,hogy márpedig mostantól nem érdekel,nem méricskêlem, néhány nap alatt jelentősen javult. Próbálj megnyugodni, ezeknek az eseteknek a nagyrészében a vegetatív idegrendszer a ludas, túlzottan aktív tudat alatt is.
2022. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod "barátom" érzem hogy tudat alatt is erre gondolok , az okosórától már megszabadultam , már csak pulseoxi van (jó drága) meg a puszta érzések.
2022. júl. 18. 18:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Az #1 kivalóan kezelte. Így kell.

A psziché meg tud betegíteni. Meg kell szabadulni a függősegektől. A pulzus kényszeres figyelese is függőseg.

2022. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom , tényleg az , de annyira aggaszt hogy 50 körüli , és van hogy alatta:(
2022. júl. 18. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek alacsony alvas közben.


Nagyapamnak 35 volt kb 20 évig.. előtte sose merték... 97 evesen halt meg. Nem a pulzus miatt...

2022. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi , de nekem ébren 50 körül v alatta 46-49 , alváss közben 39-43
2022. júl. 18. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!