Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szorongástól , stressztől...

Szorongástól , stressztől lehet alvás közbe erős szívverés érzés és ettől félelem ?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyonvstresszes időszakom , és kb 5-6 alkalommal tapasztaltam egy ilyen érzést , ebből az 5 -6 alkalombol 2 alkalommal az okosórám (amibe már nem bízom pedig drága volt ) 180 és 190 pulzust mért ez februárban és márciusban volt 3 hét különbséggel , aztán 2 hónapig nem hordtam az órát , majd májustól júniusig megint hordtam de akkor nem vokt semmi magas érték , amikor ez először előfordúlt akkor elötte 1 héttel volt valami ami nagyon megviselt , majd miután megoldódott azóta nem volt ilyen érték , lehet iszonyú belső stressz okozta ?

2022. jún. 19. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Hali. 5 éve lett öngyilkos apukám. 24/L

Nos én is ezzel kuszkodok,csak én nem merem mert sztem azzal megjobban rá stresszelnék. Ma reggel halal nyugodt voltam elsotetult minden,szívem majdnem kiugrott. Azthittem mento kell,ittam vizet és jobban lettem közben azt mondogattam h minden rendben,nos kiváncsi vagyok mikor jön elő ismét én is rá stresszelek főleg a halalra. Pszichologus,szakember. Én nem mentem eddig csak 1x de valahogy nem hittem benne ,vannak jobb és rosszabb napok. Sajnos ez nehéz dolog

2022. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony okozhat mellé még olyan izzadásr is hogy át kell öltöznöd mert csurom vizes lesz a ruhád.
2022. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Szorongástól , stressztől lehet alvás közbe erős szívverés érzés és ettől félelem ?"

Lehet. Meg egy csomó mástól is lehet. Azt se tudjuk, hány éves vagy, milyen magas, hány kiló, milyen alapbetegségeid vannak, milyen gyógyszereket szedsz, melyiknek milyen mellékhatása lehet, stb., stb., stb.

2022. jún. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

172 cm 85kg 35 év , nincs alap betegség , kardiológiailag ki lettem vizsgálva

Paroxetin 10 mg xanax 4× 0.25.mg

És 80%- ban alacsony a pulzusom <60

2022. jún. 26. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!