Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Halálosan rosszul vagyok, mi...

Halálosan rosszul vagyok, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Most keltem fel, iszonyúan fáj a torkom, az állkapcsom, a lábam és kb minden részem, hányingerem van, szédülök, annyira remegek hogy felkelni se bírok, tegnap este pedig nyilalt a szívembe egy rövid ideig. Ez tegnap reggel kezdődött, de akkor még csak a torkom fájt. Mostmár viszont brutális. Egyedül vagyok itthon, szüleim dolgoznak. Mi történt velem?

2022. júl. 26. 05:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Nekem covidnál volt ilyen nemrégen
2022. júl. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Covid. Főleg, ha nem vagy beoltva. Ha be vagy oltva, akkor túléled, egy-két hét.
2022. júl. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Hívd fel a szüleidet, ne legyél egyedül. Ha ők nem tudnak hazamenni, akkor oldják meg, hogy más menjen oda hozzád. Hány éves vagy?
2022. júl. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell mindent covidra fogni. Egyszerűen beteg vagy kész. És ne teszteltesd magad!
2022. júl. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

4es miért ne teszteltesse? Hogy ki ne derüljön hogy covidos? :-D


3as ez az igazán jó ötlet fertőzzön le mást is. Menj oda hozzá te, én tuti nem mennék:-D

2022. júl. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Beteg vagy. Tea, sok alvás és megtöbb folyadék és hívd fel az orvost.
2022. júl. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

Hívd fel az ügyeletet vagy ha kibírod addig, akkor a háziorvost. Valószínűleg nem fognak semmit csinálni mondjuk, de egy próbát megér. Szólj a szüleidnek is.

Egyébként nem ijesztgetni akarlak, de csatlakozom azokhoz, akik covidra tippelnek. Nekem is ugyanilyen tüneteim voltak pár hete és az volt.

2022. júl. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És ez mennyi idő mire elmúlik?😭😭 Szüleimet még nem tudtam elérni, de azon vagyok. Felkelni sem bírok, egyszerűen semmi erőm, úgy érzem magam mint egy hulla, de komolyan. Mindenem fáj, szó szerint. 16 vagyok
2022. júl. 26. 08:24
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Nekem 1-2 nap volt nagyon rossz, utána megvoltam, csak folyton hőhullámaim voltak meg elment pár napra a szaglásom, ízlelésem és sokkal fáradékonyabb voltam. Kb másfél hét alatt jöttem rendbe.
2022. júl. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Mert nem minden covid, azért ne teszteltessen. Nem egy berendezés vagy, amit állandóan tesztelni kell! Meg kinek hiányzik a karantén. Ennyire hülye senki nem lehet hogy még mindig hisz ebben a hülyeségben 3 éve.
2022. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!