Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Halálosan rosszul vagyok, mi...

Halálosan rosszul vagyok, mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Most keltem fel, iszonyúan fáj a torkom, az állkapcsom, a lábam és kb minden részem, hányingerem van, szédülök, annyira remegek hogy felkelni se bírok, tegnap este pedig nyilalt a szívembe egy rövid ideig. Ez tegnap reggel kezdődött, de akkor még csak a torkom fájt. Mostmár viszont brutális. Egyedül vagyok itthon, szüleim dolgoznak. Mi történt velem?

2022. júl. 26. 05:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Időközben kiderült hogy a barátnőm akivel voltam fesztiválon már meg volt fázva és úgy jött el, úgyhogy szerintem tőle kaptam el, bár furcsa mert neki csak az orra folyik, fáj a torka meg nincs hangja. Ugye nekem meg durvábbak a tünetek..
2022. júl. 26. 10:57
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Más immunrendszer. Van, akit jobban ledönt egy piti megfázás van, akit nem :) ez minden betegségre igaz, hogy a szervezetünk nem egyforma ebből adódóan, aki covid őrült az mindenre azt hiszi, hogy covid, még egy egyszerű tüsszentés, gyomorrontás is. Elhitették a sok ostobaságot és azt, hogy ilyen olyan tesztek mennyire hatékonyak. Elárulom a PCR teszt pl a legmegbízhatóbb, de nem 100%os lyme kór diagnosztizálására.
2022. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
31%

rcsa mert neki csak az orra folyik, fáj a torka meg nincs hangja. Ugye nekem meg durvábbak a tünetek..



nekem ugyan ez volt pár hete covidnál. Szóról szóra ezek a tünetek

2022. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%
Fogja már fel mindenki az agyalágyult fejével, hogy nem minden betegség covid. Ezt 2019 novembere előtt soha a büdös életben senki nem nevezte covidnak. Ezt elnevezte minden ország vezetője ennek szépen megállapodásban, hogy ezt kell mondani az embereknek, hogy közben az alamizsna pénzét is kizsegereljék az 5-10 nap állománnyal. Ez nem covid és soha nem is volt ez.
2022. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
67%
Semmilyen esetben nem maradnék otthon végzettségtől függetlenül. Az indokom az előző, és kérlek válaszold meg, hogy ugyanezt miért nem hívták covidnak 2000-ben 2005-ben 2018-ban? Mert ilyen dolog akkor is volt. Ez egy mondvacsinált ostobaság, és sajnos te ennek áldozata lettél, amiről én nem tehetek.
2022. júl. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!