Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől nem vagyok fáradt? És...

Mitől nem vagyok fáradt? És tehetek e érte hogy máskor is így legyen?

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy tegnapi nap folyamán a barátnőmmel voltam, és kB ma hajnali fél 5 ig fent voltam majd 8 kor keltem, és akkor éreztem, hogy fáradt vagyok de nagyon hamar elmúlt, és teljesen éber lettem, és úgy éreztem mintha legalább 10 órát aludtam volna, a ráadás hogy múlthéten 7-8 óra alvással fáradtabb voltam mint most. Most 11 óra van és kB egy tíz perccel ezelőttig nem is éreztem hogy fáradt vagyok.

Tehetek érte valahogy hogy ugyanígy kevés alvással, mondjuk 5-6 óra alvással pont így legyen? Vagy akár csak hogy ne legyek fáradt? Szóval ha valaki tudja hogy ez miért, kérem írja le, érdekel.

Köszi hogy végigolvastad <3


2022. júl. 26. 23:10
 1/1 Tibortom válasza:
Lelki okai lehetnek. Boldogság, érzelmi feltöltődés. Persze, ezt nem lehet állandóan ismételgetni, egy-két nap után a szervezetnek szüksége van az alvásra, rendszeresen.
2022. aug. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!