Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongós, ideges, túlaggódó,...

Szorongós, ideges, túlaggódó, túlgondoló típus vagyok. És mostanában nagyon fáradt. Kimerít az idegesség, a túlgondolás. Mit tehetek, hogy kikapcsoljak?

Figyelt kérdés

Van egy féléves kisfiam. Nem lehetek olyan mint a mosott sz@r.

Szorongásra antidepresszánst szedek mert egy ideje már rosszab lett és kényszer betegséggel párolsult. Így már nem érzem az a mellkas fájdalmat, a megőrülést, nem gyötörnek a kényszerképzetek.

De nagyon fáradt vagyok. Tudom, hogy aggódom és ideges vagyok ha ezt nem érzem is, mert mindennap álmodom. Nem szoktam.

A kicsi elalszik este 8 után, én kilenkor. Alszunk kb hajnal 2ig, akkor etetés és 6-ig vissza. Napközben alszik egy hosszút kb 3 órát, de én nem tudok napközben aludni. Akkor is csak gondolkodom.

Hogyan tudnék kikapcsolni?


2019. júl. 25. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet erdemes lenne gyogyszert valtani. Nyugtatot nem szedsz melle?
2019. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadott volna gyereket szülni ennek az Orbán Viktorkának. Ettől később sokkal rosszabb lesz, mert el van cseszve az óvodai, iskolai rendszer, utána a munkahely és ha az is van, akkor a megélhetés, a kevés fizetés, a monoton, rossz, fárasztó munka, stb. Ez vár a gyerekre, sajnos. Ha meg éri betegség vagy baleset, arról már nem is beszélve...
2019. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!