Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem jó semmi az életemben...?

Nem jó semmi az életemben...?

Figyelt kérdés

Sziasztok 32 éves vagyok.

Van egy 6 éves kislányom és szerető feleségem 8. Éve.

Van egy önkormányzati lakásunk.

Sajnos nem tudom mi van de mostanában semminek nem tudok örülni... Nem szeretem a munkahelyem rengeteget dolgozok plusz a főnököm is egy gyík!

De sajnos jobban fizető állást eddig nem találok.

Jön a 2 picink úton van de most annyi minden össze jött... Dolgozunk de nem tudunk félre tenni üresnek érzem az életem. Eddig voltak céljaim de most kilátástalan vagyok. Mikor lessz saját hazunk, stb... Minden pénzt elvisz a számla+kaja...

Mások haladnak stb... Nem tudom mit csinálunk rosszul nem szorjuk a pénzt... Mellete

Van sajnos van egy betegségem ami vitiligo es nagyon bánt lelkileg.

Eddig voltak tényleg céljaim de most nagyon tehetetlennek érzem magam önbizalmam kb 0...

Feleségem is jobabt érdemelne.. kertes ház szebb autó stb.

Mi meg csak naprol napra ugyan az munka haza hétvégén valami családi program de nem nagy dolgok...

Nem szeretném igy le élni életem... Sokat olvasok fejlődni szeretnék de nem tudom mit kéne tennem...

Nem érzem igazi ferfinak magam..

Ha szabadnapos vagyok fiammal vagyok nincsenek barátaim...

Havonta egyszer elmegyek horgászni vagy meginni pár sört sogoraimmal és ennyi... Kezdek belefaradni a mókus kerékben.



2022. júl. 28. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
És még csak 32 vagy, mi lesz ha 50 leszel? Most mimdenkinek nehéz, de muszáj célokat találni.
2022. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Feleséged dolgozott mielőtt jött ez a baba? Mert 2 fizetésből azért meglehet élni.

Ha meg nem éltek meg, minek kellett a gyerek.

2022. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó semmi az életedben?

Akkor idézlek: "Van egy 6 éves kislányom és szerető feleségem 8. Éve."


Hasonló korosztály vagyok, szintén picit a kiégés határán. Ha gondolod, írj nyugodtan.

2022. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Bocsáss meg, ha tévedek, de én úgy látom a problémád a kiégés lehet. Fásultság.

https://www.youtube.com/watch?v=TI8CV-fz1wc

Szerintem ez egy jó kis videó, ha van időd és kedved is, úgy gondolom érdemes lehet megnézni.

Sok sikert kívánok Neked és a családodnak, hogy minden könnyen megvalósulhasson, amire csak vágytok.

Remélem tudtam egy kicsit segíteni :)

- B.

2022. júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!