Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden összejött az életemben...

Minden összejött az életemben és semmi kiút, mit tegyek? Legszívesebben elmennék ebből a városból.

Figyelt kérdés

A szüleim bolondok, az egyetemet nem tudom befejezni (muszáj hazudoznom), de anyámék erőltetik, munkát nem találtam, mert a város egyetlen munkaközvetítőjét a szomszédom vezeti, aki utál minket. Meg utólag azon röhögnek, hogy beküldtem. Pénzem nincs, a rendőrök pedig rám szálltak alaptalanul. A jegyeimet kiadta az egyik ügyintéző és a fél világ rajtam röhög. Az egészségem katasztrófa és amit megtettek velem a magyar egészségügyben, nem is megyek oda, inkább meghalok. Az egész város, volt tanáraim rajtam röhögnek, mert pár éve banketton bedrogoztak a volt osztálytársaim és ott hagytak nyilvános helyem eszméletlenül. Órák estek ki, foszlányok vannak, hogy egy fiú osztálytársam a térdemnél fogva húz a parkban... Még évek múltán is ezzel gúnyolnak, meg mutogatnak, hogy "detoxba került".

Napi szinten kiröhögnek, megaláznak, hogy "hogyan megyek". Egy srác rám szállt, mert elutasítottam, már egy éve, követ, zaklat, figyelget és az egész família rám szállt és befeketítenek... Ez a heppje ennek több lánnyal is csinálta.

A barátaim eltávolodtak tőlem, mert kiderült, hogy egy volt osztálytársam elpletykálta, hogy csúszok az egyetemen... Igazából minden tárgyam megvan egy kivételével, de egy tanár szívat és több arra épül. Nem is akartam ezt az egészet....


Már elegem van, hogy mindenki kicsinál, kiröhög és fogalmam sincs mi lesz. Januárig van még jogviszonyom, max. kóválygok a városban össze-vissza és csak letartóztatnak előbb-utóbb most tényleg.


2019. aug. 23. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el a városból.
2019. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet könnyű. Ha ennyire rossz, tényleg próbálj meg váltani várost. Esetleg átjelentkezni más egyetemre.
2019. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát tényleg nem túl jó a helyzet :(. Nagyon sajnálom ami történt, de próbálj meg egy kicsit a sarkadra állni, és ha van lehetőséged, váltani, tényleg elhagyni a várost, kivenni egy albérletet, és ott megpróbálni munkát keresni. Hová valósi vagy?
2019. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs neked üldözési mániád? A szüleid bolondok (mert szeretnék, hogy befejezd az egyetemet, ha már áldoztak rá), az egész város hülye és téged szivat, a rendőrök alaptalanul rád szálltak. Pszichiáter talán segíthet rajtad.
2019. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem ezért bolondok, hanem a többi dolgaik miatt... Rám fogják, hogy drogos vagyok stb., meg sokkolóval fenyegetnek stb. és sajnos igaz.


Ahogy a többi része is, szóról szóra, minden egyes szava, de lenne még mit írnom. Örülök, ha neked nem kellett ezt átélned, de attól még nem kamu és rúgjunk bele. Ezen mit lehet kitalálni? Sajnos az arcomba röhögnek, meg mondják...

2019. aug. 24. 10:06
 6/8 A kérdező kommentje:

Meg érdekel még? Volt, hogy lefogtak és tele nyugtatóztak, meg hónapokig titokban nyugtatókat kevert az italomba, ételembe, mert attól leszek újra kitűnő tanuló és nem 4,5-4,8, amibe szószerint beleőrült anyám....

Hogy képesek bármire, értsd, akármire, ha lebetegedtem. Minden aljasságra, mert "hijjányzik", meg "nem akar iskolába menni". Volt, hogy már az iskolatitkár vitt ki a vonatra, annyira rosszul voltam, meg 40 fokos lázam volt, ezek meg képesek voltak visszazavarni onnan, hogy "megölnek, vagy beba...szatunk a kórházba". Volt, hogy a vesémmel volt a gond és majdnem megöltek ezek a őrültek.

Meg "bevitetünk az elmegyógyintézetbe, meg rád hívom a mentőket". "megbolondultál"

Ja meg a szokásos, "vigyázz a szádra vagy beverem agyonverlek, összeverlek, megöllek. És nem sértegetem őket vagy ilyesmi és ezt teljesen komolyan is gondolják ja és nem, nem kamu. Szerintetek normálisak?

Plusz nem engednek meg semmit, annyit sem, mint más a 10 éves gyerekének. Azt hiszik tulajdon vagyok, meg az lesz örökre, amit ők mondnak...


Szimplán ennyi, a sulit, meg már otthagytam (passzív), de ezek miatt kénytelen vagyok hazudni és tettetni, meg össze-vissza sétálni. Akkor is ezt kellett, mikor elmaradt az óra, mert olyat kaptam volna, ha hazamegyek, mert úgysem hitték volna el... A rendőrségnek ez nem tetszik, meg azt állította valaki, hogy loptam, ami nem igaz...

2019. aug. 24. 10:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg lelépni innen, itt nem lesz jövőd.
2019. aug. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
másik városban nincs diákmunka esetleg? délutánonként legalább lenne valami amivel lekötnéd magad. elég dúrva dolgokon mentél át. nehéz lehet h nincs szülői segítség még ráadásul. kitartást és soha se add fel. amúgy a magyar eü. ről én is csak rosszat tudnék írni csak.
2019. szept. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!