Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Heti egy éjszakai műszak...

Heti egy éjszakai műszak mennyire borítja fel az ember bioritmusát? Mennyire ártalmas az egészségre?

Figyelt kérdés
Egyetem mellé keresek állást és találtam egy lehetőséget, ami minden szempontból ideális lenne, viszont annyi hátulütője van, hogy heti egy éjszakai műszakot várnak el. Van valakinek tapasztalata ilyen téren, hogy egyetlen ilyen műszak mennyire határozza meg az ember alvásritmusát és hosszútávú egészségét?

2022. aug. 17. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Kb. 7%-kal csökkenti az egészséget (csináltam egy gyors becslést fejben).
2022. aug. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

HEti egy éjszaka és a többi az nappali vagy hogy jönnek ezek sorban?

Mert bizony feltudja rendesen boritani az egyensúlyt, főleg meg ha gyenge a a szervezeted.

2022. aug. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon.
2022. aug. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én diákként rendszeresen éjszakázom és semmi bajom, mondjuk nekem amúgy is kicsi az alvás igényem, de olyat is tudok, aki egyáltalán nem bírja.
2022. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!