Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tumormarker vizsgálatot...

Tumormarker vizsgálatot kérhet a háziorvos is? Lentebb kifejtős...

Figyelt kérdés

Az ismeretségi körömben volt néhány ember az elmúlt években, akik limfómával lettek diagnosztizálva, de a normál vérképben radikális eltérések nem voltak, így tovább kellett nyomozniuk (általában magánban). Viszont nekem nincs lehetőségem több százezret elkölteni magamra, de már elég kellemetlenül érzem magam.


Éjszakai, nagyon durva izzadás, néha nappal is folytatódik, visszatérő hőemelkedések ok nélkül, duzzadt, kemény, fájdalmatlan nyaki nyirokcsomók, megmagyarázhatatlan rosszullétek (általában emésztőrendszeri), a mindennapjaim megkeseríti.


Eddig vidéki orvosom volt, aki egy általános vérképpel és egy "ne hallucináljon" monológgal letudta, de én úgy érzem, itt már nagyobb a baj. Az új, budapesti háziorvosomnál mekkora az esélye, hogy vevő lesz a kérésemre, ha még a mandulafájdalmammal sem engedett a rendelő közelébe és levélben letudta a távgyógyítást?!


Egyre jobban kétségbe vagyok esve, de már tartok az orvosoktól a temérdek rossz tapasztalatom miatt...


2022. aug. 31. 22:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

3: mit értesz az alatt, hogy próbáltál ezt-azt...?

Saját diagnózis alapján, vagy az orvos ajánlotta?

2022. szept. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#8: 10 PONT neked! :)
2022. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!