Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Migrénes fejfájásra háziorvos...

Migrénes fejfájásra háziorvos ad injekciót?

Figyelt kérdés

Gyógyszer nem használ általában, vagy csak nagyon rövid időre.

Érdemes lehet a háziorvost felkeresni migrén esetén, hogy inkább inkekciót adjon?



2022. ápr. 29. 11:48
 1/8 anonim válasza:
Nekem szokott adni.
2022. ápr. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon toporzékolsz a fájdalomtól, akkor lehet. De több alkalomra ne számíts. Felír valami erősebb gyógyszert, ami majd hatni fog.
2022. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-es válaszoló: Algopyrint szokott adni?
2022. ápr. 29. 13:38
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is kaptam már, háziorvos vagy az ügyeleten algopyrin-nospa-cerucal kombót adnak. Jobban jársz ha elmész neurológushoz és kérsz/kapsz rohamoldót, amit szakorvosi javaslatra a háziorvos a továbbiakban fel tud írni.
2022. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a kifejezett rohamoldó gyógyszer nem használ vagy alapjáraton a fájdalomcsillapító?
2022. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont tegnap és tegnapelőtt volt, 2 gyógyszert is bevettem, de nem segített.


Magától elmúlt, addig meg vagy ordítottam a fájdalomtól vagy sírtam vagy öklendeztem a hányingertől, plusz szédültem.


Most már nem fáj és hihetetlenül jó érzés túl lenni rajta.


Kedvem lenne az utcán elkapni egy embert és énekelni nekiegy dalt arról, hogy milyen jól vagyok, de nem hiszem hogy bárki is díjazná. :D

2022. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
en kaptam az ugyeleten. meg mar haziorvostol is
2022. aug. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7, egyszerre két helyen? Az nem veszélyes?
2022. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!