Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mindig álmos?

Miért vagyok mindig álmos?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete nagyon álmos vagyok egésznap. Nem úgy h jaj fáradt vagyok, hanem már néha félek, nehogy összeessek. Mint aki már nem tudom mióta nem aludt. El is alszom nagyon sokszor ülve is. Sosem voltam ilyen. Voltam vérvételen ma. Tökéletesebb nem is lehetne szerencsére, de még egy enyhe vashiányom sincs. Van olyan ,hogy a front ennyire hatással van rám? Dolgozom, tanulok és így elég nehéz élnem két hete:D

2022. szept. 1. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem eszel elég babgulyást
2022. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Több alvás, kevesebb internet!
2022. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A front is lehet.

A kevés alvás.

Kevés folyadék, kevés vitamin

Alacsony vérnyomás

2022. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
TSH-t néztek?
2022. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sportolsz? Ha nem, bármilyen abszurd de az is oka lehet. Hogy a azervezet már annyira nem igénybevett fizikálisan hogy már a 2. Emelet lépcsőzéstől is kivan.

Másik a pszichés teher megléte ha stressz alatt állsz huzamosabb ideje. Kimerültség, burnout.

2022. szept. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!