Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Így mehetek dolgozni szerintet...

Így mehetek dolgozni szerintetek, vagy maradjak otthon?

Figyelt kérdés
Tegnap óta fájnak az izületeim, főleg deréknál, hőemelkedésem is volt este: 37,4, meg olyan levertség. Ma esti műszakom lenne. Ez vmi betegség lehet, covid? Vagy mehetek így dolgozni? A felfázásra is gondoltam, de vizelésnél nem érzek semmi bajt, nem csíp, nem fáj, szóval gondolom mégse ez. Am ezeken kívül más bajom nincs.

2022. szept. 9. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha az orvosod kiír, és te szívesebben maradsz otthon az anyagi veszteség ellenére és a főnököd nem az a kirúgós fajta, akkor maradj otthon. Kicsit betegen se jó dolgozni.
2022. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Vettél be algopirint? Ittál melegteát este? Kiizzadtad magad? Esetleg tegnap ittál pálinkát?

Mennyire stresszes a jelenlegi életed? Mennyire vagy pszichésen leterhelve?

2022. szept. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Délelőtt nem rendelt a doki?

Nemá', hogy délután kettőkor jöttél rá, hogy tegnap óta fájdalmaid vannak.

2022. szept. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vettem be Algopyrint, viszont este kiizzadtam magam. Ma meg csipkebogyóteát ittam egyenlőre. Stressz az van, de próbálom kezelni. 3-as: nem akkor jöttem rá de minden kis fájdalom miatt nem szoktam egyből orvoshoz futni. Akkor sokan ott töltenék az egész életüket...
2022. szept. 9. 14:48
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

#4

"Tegnap óta fájnak az izületeim, főleg deréknál, hőemelkedésem is volt este: 37,4, meg olyan levertség"

Elveszted szavahihetőséged, ha ellent mondasz önmagadnak.

A 37,4 38 alatt van, ezért az nem láz, sőt még hőemelkedés sem.

2022. szept. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Hogy te nem ismered a hőemelkedés szó jelentését, 5-ös, azzal csak magadat égeted. Tiszta szerencse, hogy névtelenül.
2022. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!