Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális, hogy ha 2-3...

Az normális, hogy ha 2-3 napig nem megyek ki a házból, akkor feszült leszek, beszűkül a tudatom, hullámzik a kedvem, végletekig összezavarodok az érzelmeimet illetően, és úgy érzem elveszítem mind az identitás-, és mind a realitásérzékelésemet?

Figyelt kérdés
Eleinte azt hittem hogy beteg vagyok, nem tudtam mi a bajom vagy mi hiányzik, aztán kimegyek és minden a helyére kerül, végtelenül egyenesbe kerülök és azt is elfelejtem hogy az előbb min mentem keresztül. Más is van így ezzel akinek ilyen markáns a különbség és ennyire nem mindegy hogy hol van? Más családtagom meg vígan elvan 1x1 négyzetméteren napokig és ezt nem értem, rossz rájuk nézni.

2022. aug. 16. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen , normális.

Mindenkinek más a normális...

Te ezt igényled, felismerted a tested jeleit, szóval ne mondj neki ellent soha

2022. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!