Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lányok ti milyen gyakran...

Lányok ti milyen gyakran pisiltek? 26/L

Figyelt kérdés

En masfel orankent es, 2 ora elteltevel szinte mar rosszul vagyok, nem birom tovabb visszatartani.


Most kezdtem levelezon egyetemet es eleg nehez a tobb mint 2oras tombositett orakat megvarni.


Urolpgusnal magandokiknal mar jartam. De biztos vagyok benne ez vmi gond lehet. Hosszabb nyaralaskor is 2-3 orankent csak miattam kell megallni pisiles miatt es mar nagyon kezd kellemetlenne valni. Emiatt mar hagytam ki bulit fesztivalt is.

(Es HA semmit sem iszok akkor is 2 ora elteltevel pisilnem kell nagyon :( )


2022. szept. 11. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyakrabban a "normálisnál" (szerintem amúgy erre nincs szabály, ha nem kóros, akkor simán te ilyen vagy, és kész), viszont jelenleg kb. 10 percenként, mert nagyon meg vagyok fázva. :D, Na, ez már gáz.


Normál esetben nekem pl. minden óra között el kellett mennem egyetemen (1,5 órásak amúgy azok az órák inkább, és fél óra-20 perc szünet köztük), illetve színházban is mindig elmegyek előtte-szünetben-utána.

2022. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
33%
Nem vagy te cukorbeteg?
2022. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Koszi megnyugtattál

2. NEmtudom azt nem vizsgaltattam még

2022. szept. 11. 13:35
 4/4 anonim ***** válasza:
39%

Én nagyon sokszor, óránként biztos, de van, amikor gyakrabban.

Mondjuk egy 2 órás buszutat kibírok, ha előtte el tudtam menni.

Cukorbeteg vagyok.

2022. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!