Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradság,hajnali éhség,alvásza...

Fáradság,hajnali éhség,alvászavar,erős szívdobogás,fáradékonyság, depresszió. Mi a bajom?

Figyelt kérdés

Már fél éve,hogy minden este 11-3:00ora között iszonyat ehsegre kelek és mindig valami edeset kívánok.

Nagyon nehezen tudok vissza aludni,ha nem eszek,így inni szoktam egy kávét ,ami vissza altat.

Napközben nagyon fáradt vagyok,kora délután tudok aludni,akkor vagyok nyugodt,este úgy érzem hogy ideges vagyok,nem tudok aludni.

Nem tudok így dolgozni,és nagyon zavaró.

Egesznap erősen dobog a szívem,alig bírok felmenni a lépcsőn..

Estére meg mint akit kicseréltek.En nem értem.Voltam vérvételen hogy megnézzék,nem-e inzulinrezisztens vagyok,de a vercukrom rendbe volt

Bár ezt rendszeres vizsgálattal lehet megmondani,úgy tudom.

Nem eszek cukros dolgokat,zsíros és egyszerű lisztes dolgokat,de volt már olyan az utóbbi időben hogy havonta egyszer cukorehsegem volt és rengeteg édességet ettem

Rendszeresen sportolok.

Mentálisan nem igazán érzem magam toppon,azt tudom.

Bárcsak tudnám,hogy mi ez velem.

Mit gondoltok?


2022. szept. 20. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak úgy halkan megjegyzem, hogy az agyadnak napi 140g szénhidrátra szüksége van, illetve van még pár olyan sejt, ami cukrot tud csak felhasználni (retina stb). Tehát a teljes szénhidrátmentes étkezés nem egészséges.


Egyébként ennél komolyabb vizsgálat kellene, inzulinszint például milyen

2022. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eszek szénhidrátot kb 170-180gram körül
2022. szept. 20. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!