Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kutyaharapás még mindig...

Kutyaharapás még mindig látszik, lehet bajom? több lenn

Figyelt kérdés

Év elején, olyan január első hetében megharapott a saját kutyánk, de nem is megharapott, hanem ilyen játékosan belekapott a lábamba, mikor biciklivel mentem (kis vadászkutya vér is lehet benne tuti).

Eddig is bele szokott kapni a lábamba, de akkor nagyobbat harapott, mert nyoma maradt, némi vér is volt stb.

Nem mentem el orvoshoz, mert nem is fájt annyira, meg veszett sem volt a kutya.

Azota nem is fájt meg semmi, csak a jele ottmaradt, ilyen barna folt, és jól látni még most is.

Szerintetek rendbe vagyok? Vagy nem kéne a foltnak ott lennie?



2022. okt. 19. 02:22
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és tetanuszom is van
2022. okt. 19. 02:22
 2/5 Anonimpp1 ***** válasza:
100%

Hát valószínűleg a heg az életed végéig látszódni fog

Idővel halványabb lesz de latszodni fog

2022. okt. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem sem lehet baj de orvoshoz elmenni vele bisztos nem árt!
2022. okt. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát a harapás nem volt komoly, mert akkor is nem láttam csúnyának a sebet, később fertőtlenítettem meg minden tehát sztem jo
2022. okt. 20. 21:20
 5/5 A kérdező kommentje:
amugy is ennyi hónap után már lett volna vmi elváltozás ha elfertőződött volna tuti
2022. okt. 20. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!