Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Covid után 6 héttel normális...

Covid után 6 héttel normális még a gyengélkedés, rossz közérzet, néha hőemelkedés?

Figyelt kérdés

Tudom, orvost kell megkérdezni. Ő elég furcsa, nagyon nehéz elérni, túlterhelt, és mindenről beszél, csak arról nem amiket kérdezek.

Szóval közepes módon mentem át a covidon, 1 hétig 39.5 fokos láz, aztán lassan csökkent. Kb 4 hét volt nagyon szar, algopirint javasolt az orvos, ezt szedtem, meg vitaminok, citromos tea. Jobban vagyok, de nem az igazi.

Hullámzó erősséggel rossz közérzet, általános levertség, gyengeség, fáradtságra hőemelkedés. Normálisak ezek? Kellene valamit szedni rá, vagy majd elmúlik magától? Háziorvosomat nem zaklatnám fölöslegesen, lehet elhajt a fenébe. Aki hasonlóan ment át a covidon, és kb így volt utána, írjon már legyen szíves! Akár privátban is, köszönöm!


2022. okt. 24. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Dr. Gyakorikérdések mindig rendel


A leírás alapján a diagnózis: AIDS

2022. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
6 héttel utána már posztcovidnak is furcsa... nem lehet, hogy megfáztál?
2022. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem fáztam meg, covid előtt semmi ilyen bajom nem volt évekig. De köszönöm!
2022. okt. 24. 10:10
 4/11 A kérdező kommentje:
#1. Kívánom, hogy amikor egy problémádra normális választ szeretnél kapni, csak ilyen idióták írkáljanak, mint te.
2022. okt. 24. 10:11
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem az idiótaság ott kezdődik, amikor egy ember orvosi vizsgálat helyett a gyarkori kérdéseken (lol) noname random embereket kérdezget és így próbálja kezelni magát :D
2022. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem kezelni akarom magam, csak tapasztalatokra, meglátásokra lettem volna kíváncsi. Ilyen alapon akkor semelyik témába ne írjunk ki kérdést.

Tudományos kérdéssel menjünk a Tudományi Egyetemre, vallási kérdéssel a paphoz, rossz autónkkal meg az autószerelőhöz.

3-ból nulla. Szerintem hagyjuk.

2022. okt. 24. 10:41
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem normalis dolog. Hívd az orvost, és ne hagyd magad lerázni.
2022. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért az ember egészségét ne hasonlítsuk már egy autószereléshez.

Ne legyünk nevetségesek, nem egy kategória a kettő.

Vagy ha valakinek igen, amkor ott már csak Vin Diesel tud segíteni.

2022. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A rossz közérzet, gyengeség, fáradtság sokáig eltarthat, én 2 hónapig szédelegtem, utána mertem csak utcára menni, de még most is fáradékonyabb vagyok, mint előtte, fiam szintúgy sokáig volt fáradékonyabb, de a hőemelkedés az valami gyulladást is jelezhet, ezért menj el a háziorvosodhoz, lehet kell egy vérkép , vagy egyéb vizsgálatok.
2022. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz a Post-Covid szindrómáról:

[link]

2022. okt. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!