Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Altatásos műtét után nehezebb...

Altatásos műtét után nehezebb levegővétel mennyire normális?

Figyelt kérdés
Petefészek ciszta műtétem volt pénteken laparoszkóppal. Persze ez már a harmadik műtétem, azok után is volt, és állandósult is. Ez úgy néz ki igazából, hogy ha mély levegőt veszek, akkor az nem kielégítő. Már a kórházban is ásítoztam de mivel akkor még nem mentem annyit, nem tűnt fel annyira. Mióta hazajöttem, többet is mozgok (tegnap jöttem haza), ekkor főleg séta hatására lesz ilyen nehezebb levegővétel. Előtte is volt ilyen főleg mikor siettem, de közel se ennyire gyakran mint most. Illetve akkor szokott gyakori lenni mikor este fáradtabb vagyok. Kb. mikor múlik el?

2022. okt. 25. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Tubussal mesterségesen lélegeztettek.

Ez mindenkire másképp hat. Főleg hosszabb műtét után.

2022. okt. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez már hosszabb volt állítólag mert sok volt az összenövés
2022. okt. 25. 21:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg fél 9-kor vittek fel, kb 9-kor kerülhettem be a műtőbe, ott felfektettek az asztalra, kikötöztek, beigazítottak, miközben mondták hogy mozduljak. Majd vmi maszkot tartottak elém, és onnantól kezdve jött a szakadás. Mire lekerültem és megnéztem az órát már bőven elmúlt fél 2 (nem azonnal néztem meg az időt).
2022. okt. 25. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon hosszú műtét volt.

Én 3 órás műtét után napokig csak "pihegni" tudtam.

2022. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy ezután a műtét után vagyok a legfrissebb és a legkevésbé fáradt a többihez képest.
2022. okt. 25. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!