Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beszedtem 4 mg frontint 10...

Beszedtem 4 mg frontint 10 perce és ráittam 5-6 feles pálinkát. Lehet valami bajom? Nagyon xarul érzem magam 17/f

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 18:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

De miért érdekel, amikor megcsináltad,erre nem gondoltál? Dehogynem, csak nem vagy normális.

2010. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha mójd te átmész olyanon mint én. Megtudod h. normális dolog volt e. Egyszerűen elegem van,. Mindena feje tetejére állt.
2010. szept. 28. 18:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne marháskodj! 17 éves vagy!!! Nem tudjuk, mi történt, de biztos, hogy ez nem jelent megoldást!!! Sürgősen hívj orvost, remélem nem egyedül vagy otthon. Addig kérj segítséget, míg magadnál vagy!!! Ne add fel ilyen könnyen, bármi történt is veled. Légyszi jelentkezz, remélem nem lesz komoly bajod.
2010. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az alkohol lecsökkenti a nyugtatók hatását.
2010. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

egy picit széádülök, de semmi komolyabb

azért ne úőgy fogd be h mintha öngyilkos akarnák lenniu

Egyszerűen csak jólérzem magam

mintha minden gondom elszállna

úgyh. ne kell orvos

szerintem ennyibe még senki nem szédülst bele

2010. szept. 28. 19:01
 6/12 anonim ***** válasza:
És ezt miért kellett megosztani velünk? Megoldást akarsz?
2010. szept. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

aztsertném h. boldog legyek

mert elegem van az összes szabályból

2010. szept. 28. 19:18
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor csináld tovább.

Ha 17 évesen azért akarod kiütni magad, mert szabályok között van az életed, akkor pár év múlva ha valódi gondjaid lesznek, mit csinálsz?

Gyenge hisztis kis p.cs vagy, akinek fogalma sincs arról, mit csinál, ide meg írogatsz, hogy játszd az eszed.

Menj és írd meg a leckéd inkább.

2010. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Így csak egy undorító, lezülött alkoholista lesz belőled. Ilyet szerintem ne akarj, túl sokan vannak már. Akkora szabály pedig nem terhelődhet rád, hogy ezt tegyed.
2010. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem vok pcsa! Inkább te vagy egy barom h. nem ismered a részleteket de okítasz. Maradj inkább a sunyi kis önző életedben magadnak



Köszi!

Am meg senkise lesz alkoholista pár felestől


már bocsánat

2010. szept. 28. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!