Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beszedtem 4 mg frontint 10...

Beszedtem 4 mg frontint 10 perce és ráittam 5-6 feles pálinkát. Lehet valami bajom? Nagyon xarul érzem magam 17/f

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 18:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok. Most add ki a mérged, holnap kicsit pocsékul fogod magad érezni, de remélem ez visszabillent a normál hétköznapokba. Valami elcseszte, de alaposan a napod, a hangulatod. Mondjuk nem kellett volna a frontin, az 5-6 feles is megtette volna a hatását, főleg, ha egyébként nem iszol. Én 19 évesen, lány létemre (már nem vagyok az, 52 évesen) annyira padlót fogtam, hogy eltökéltem, leiszom magam. Egyedül voltam, és benyakaltam egy 0,5 literes cseresznye pálinkát, amit előtte sem szerettem, még a szagát sem. Töményet max. konyakot ittam, abból is egy feles volt a legtöbb alkalmanként. Na, ne tudd meg, másnap milyen beteg voltam. És mennem kellett melózni. 1 munkatársam szúrta ki, hogy mitől lehetek rosszul, és itatott tejjel egész műszak alatt. Azóta semmilyen töményre még gondolni sem tudok, sőt a problémám sem oldódott meg tőle. Amikor ittam, akkor sem feldobódtam, hanem egyre jobban elkeseredtem. Már ott tartottam, hogy kinyírom magam, szerencsémre a kivitelezésig nem jutottam el, mert addigra popsi részeg lehettem.

Később, mikor már a macskajaj is elmúlt, eldöntöttem, hogy a pia nem jó, bevettem a lesz@rom tablettát, és túlléptem az egészen, ami miatt kikészültem. Lehet, hogy ehhez kellett a csontrészegség, meg a másnaposság? Ki tudja? Viszont soha többé nem jutott ilyesmi az eszembe. Kívánom, hogy 1-2 nap múlva te is így lásd a ma történteket. Veled vagyok, nem ellened!!!

2010. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Am meg senkise lesz alkoholista pár felestől"

17 évesen piálsz, mert szar az élet. Hidd el, hogy ebből (is) lesznek az alkoholisták.

2010. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!