Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen érzés elájulni?

Milyen érzés elájulni?

Figyelt kérdés

Ha kifejezetten negatív élményként élted meg, akkor mi volt benne igazán rossz? Maga a rosszullét, vagy inkább az utóhatásai (pl gyengeség, ilyesmi)?

23 l



2022. nov. 19. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nekem csak ájulás közeli élményem volt, amikor is tulajdonképpen semmit sem ettem, borzasztóan szédültem és dekoncentrált, fáradt voltam, és ha nem ettem volna meg egy kis tábla csokit, elájultam volna.
2022. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Eddigi életem során (32) kb. 5x ájultam el. Meglehetősen kellemetlen előtte. Nekem úgy zajlottak, hogy eleve fáradt voltam, aztán közvetlenül előtte elkezdett zsizsegni a fülem, majd teljesen bedugulni, szédülés, elhomályosodik minden, majd feketeség. A magamhoz térés az teljesen olyan volt, mint bármikor felébredni, az nem kellemetlen, meg ájulás után felébredni sosem volt rossz érzés. Előtte pocsék csak.
2022. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Eszméletlen.
2022. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan olyan ahogy a 2-es leírta. Elsötétül minden és elhagy minden erőd.
2022. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, nekem valahogy egyáltalán nem rossz érzés. Anyukám szerint is nagyon rossz, sosem tudtam megérteni hogy miért. Nem sokszor ájultam el, talán összesen 3-szor, úgy van ahogy előttem leírták, fokozatosan elsötétül minden, nekem volt olyan hogy 5-6 percig teljesen sötét volt, de szerintem nincsen benne semmi rossz érzés. Migrénem viszont nagyon sokszor volt, na azzal nem lehet összehasonlítani, attól mindig nagyon sokat szenvedek.
2022. nov. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

A kontrollvesztés, meg az, hogy kiszolgáltatott voltam.

Én általában gyorsan helyrejöttem utána, szóval nem volt gyengeségérzés, vagy rosszullét, vagy ilyesmi, de az, hogy öntudatlanul fekszel a padlón, miközben mondjuk a munkatársaid, vagy a sulis társaid, vagy akár komplett idegenek kezeiben van a sorsod, az nem a legjobb érzés.

(Sokszor ájultam már el)

2022. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!