Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akik elájultak már! Milyen...

Akik elájultak már! Milyen érzés elájulni? Fáj? Mit éreztetek elötte utána, közben? Mennyi ideig voltatok ájultak?

Figyelt kérdés

Részletesen mindent, ha lehet!

Köszi!


2013. ápr. 29. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem először hányingerem lett, aztán kezdtem szédülni és elgyengülni. Csillagokat láttam utána meg fekete volt minden. Nagyon megijedtem, hogy nem látok semmit. :D Gyors elakartam ülni valahova. Mellettem állók kaptak el. Másra nem emlékszem. Fél percig tartott kb.
2013. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Régebben vállalkozó szellemű osztálytársakat haverokat, ájultattunk el, párszor én is bevállaltam, olyan mintha hírtelen elaludnál de ez másodpercek leforgása utána máris öntudatlan vagy, én voltam már 2percig is ájult állapotban, olyankor kívülről úgynézel ki mint egy halott ember, nem fáj, amikor magadhoz térsz vagy emlékszel részletekre hogy történt, vagy pedig semmire percekre visszamenőleg

20/F

2013. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is, mint az elsőnek. Hányinger, szédülés, elsötétülés. Kb fél percig tartott. Fájni nem fáj, bár baromi rossz érzés, a szédülés hányinger nem túl kellemes dolog.


Magára az "eldőlős" részre én nem emlékszem.

2013. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Először minden elkezdett fehéredni, olyan érzésem volt, mintha az egész testem zsibbadna, legfőképp az agyam, kiment belőlem az erő, aztán paff... Tulajdonképpen álmodtam, mert még most is emlékszem rá, mit láttam ájultan...
2013. ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
SZédültem, elkezdett a fülem zsongani, zúgni, "kívülről befelé" pedig elkezdett minden sötétedni. (ELőször körben kívül, majd folyamatosan szűkölt ez a kör, minél kisebb körön át láttam, mígnem elsötétült minden). Friss levegőre vágytam, elkezdtem nagyon izzadni.
2013. ápr. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!