Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt olyan akinek a honalja...

Hambi20 kérdése:

Van itt olyan akinek a honalja nem izzad??Nekem se,de viszont így olyan érzés mintha be füledne, és így nagyon-nagyon kellemetlen. Voltam borgyogyásznál,minden rendben van, sok dezodort ki próbáltam, de semmi. Talán most hogy borotválom így jobb.

Figyelt kérdés
Remélem valaki értelmes választ ad.És tudom hogy örüljek neki hogy nem izzad a honaljam, de akkor is nagyon rossz érzés. És az az érdekes hogy máshol meg izzadok
2022. dec. 12. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogyasztasz elég folyadékot? Én legutóbb, mikor nem izzadtam, egyszer csak elvágódtam mint egy zsák. :)


Egyébként van egy só dezodor, Balea, dm-ben lehet venni 800-1000 ft körül. Csak benedvesíted a rudat, vagy a hónaljadat, és párszor végighúzod.


Én 6 éve csak ezt használom, nekem egyedül ettől nincs semmi szag, illat, semmi. Egy-egy tömb elég 2 évig is, pedig használatban van eléggé.


Szerintem nincs olyan ember, akinél ez ne jönne be. Próbáld ki!

2022. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
Nekem kb 15 éve nem izzad, amióta rendbe tettem a táplálkozásomat. Cserébe ha nagy stressz ér, büdös lesz. Legalábbis én úgy érzem, pedig senki más nem érzi, akárkit kérdeztem eddig.
2022. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen fogyasztok sokat is iszok, nagyon sok féle dezodort ki próbáltam, pudert is, abból is több félét, hasonló mint a balea, csak kristály a neve.
2022. dec. 17. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!