Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tanácsoltok, hogy máshol...

Mit tanácsoltok, hogy máshol is megélhessem a nyugalmat?

Figyelt kérdés
Elég kis házban lakok a családommal, aminek köszönhetően csak éjszaka van csend. Ez az idő az, amit szívesen töltök ébren, ami alvásmegvonással jár, mert csak ilyenkor tudok magamba nézni, gondolkozni, magamnak lenni. Ezt hiába próbáltam máshol megélni, például szálláson vagy máshol, nem ment. Ez mitől lehet? Mit tanácsoltok, hogy máshol is megélhessem a nyugalmat?

2023. jan. 5. 02:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A nyugalom a lelkedben van. Az vagy van, vagy nincs.
2023. jan. 5. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Üveg bor.
2023. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ennyi infó alapján nehéz bármit mondani. Kolesz (ha tanulsz), albérlet, bármi? Meg mi az, hogy "szálláson vagy máshol, nem ment"? Mennyi ideig próbáltad?
2023. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodj meg, attól megnyugszol.
2023. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Jelentsd föl a családodat csendháborítás miatt, és kérj ellenük távoltartási végzést.
2023. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom, hogy keress egy csendesebb helyet. Pl egy mezőn, egy templomkertben, vagy bárhol, ahol kevesebben járnak. Dugd be a füledbe a zenét és gondolkozz. Én a gyárban mikőzben 8 gépen futkosok dúdolni szoktam és úgy elmerülök a gondolataimban, hogy nem veszem észre, hogy mikor telt le a 12 órás műszak.


A zenével kizárod a külvilágot. Ne figyelj a zenére. A zene hangulatát halgasd és fantáziálj. A zene csak háttérzaj.

2023. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!