Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tanácsoltok? Apám anno...

Mit tanácsoltok? Apám anno mindig lekezelt, "bántott" lelkileg és mielőtt megbeszélhettem volna vele ezt, elütötte egy autó és pár hónappal később meghalt, így tisztázatlan maradt. Bennem ez akkora fájdalom a mai napig, mert amikor jó napja volt,

Figyelt kérdés
akkor meg szeretett és mindent megadott amit csak lehetett. Bennem ez akkora seb, akkora fájdalom és azóta mindenkiben ezt látom, ezt tapasztalom h lekezelnek, hülyének néznek. Óriási pozitív megerősítés élmény kéne, hogy az élet dolgait minél könnyebben vegyem, minél kiegyensúlyozottabb, vidám legyek. Minden nap sírok emiatt. Azóta nem tudok élvezni semmit sem. A régi életemet akarom, amikor még a régi voltam.

2022. jan. 8. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus tud segíteni.
2022. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megírhatod mindazt apádnak, amit nem tudtál elmondani neki. És ami bánt azóta is. Elküldeni nyilván nem fogod tudni neki..

Nekem sokat segített anno az, hogy amik - más okból - a fejembe kattogtak, végre kívülre kerültek, egy papírlapra.

2022. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem rossz ötlet, viszont annyira vágyom a szeretetre emiatt a történés miatt, hogy az valami hihetetlen. Leírom attól viszont még nem oldódik meg, próbáltam azt h mintha mellettem ülne és elmondom neki, de az se használ. . Sok gond is ért és ezekben sem tudtam mindig jól dönteni.


Annyira fájó mély seb ez az egész h jajgatva ébredek. Annyira hiányzik a biztonság és a szeretet,. egy ölelés .. le is fogytam emiatt nagyon lefogytam..

2022. jan. 9. 07:43
 4/8 A kérdező kommentje:
Mar azt is bekepzelem h gyermekkoromtol csak szanalombol kedveskednek velem, ami persze nem igaz, de ezt beszelem be magamnak
2022. jan. 9. 08:15
 5/8 A kérdező kommentje:
AZ egesz eletemre kihat h nem tudtam velem megbeszelni
2022. jan. 9. 08:16
 6/8 A kérdező kommentje:
Segitsetek tanaccsal
2022. jan. 9. 08:16
 7/8 A kérdező kommentje:
Akarhanyszor kerek itt ilyenfajta segitseget, mindig leszarjak az embert. Kerem a rendes embereket, irjanak, koszi
2022. jan. 9. 08:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez belső munka a valóságban. Senki más nézeteiről nem szól, kizárólag a tieidről. Becsülettel gondold át, mi okés a valóságban veled, és mivel vannak még feladataid, és persze mik azok. Lépésenként szinte bárhova el tud jutni az ember, csak legyen cél, legyen meg az irány és legyen aki lépked.
2022. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!