Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan rosszul érzem...

Plewis93 kérdése:

Állandóan rosszul érzem magam, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Állandóan rosszul érzem magam, alapból ott van a állandó hányinger, fölég evés után ezért is komolyában csak itthon eszem mert utána feküdnöm kell. Másrészről gyakran van koncentráció zavarom, például olvasni próbálok ekkor és állandóan elcsúszom. De ott van, hogy sokat fáj a fejem is (ezzel régen voltam orvosnál de azt mondta, hogy az idegesség) és sokszor csak tényleg rosszul leszek, elgyengülök és fázom. Persze megesik az is, hogy nagyon erős szúró fájdalmat érzek a gyomromban aztán elmúlik(van hogy pár havonta van, hogy heti háromszor)

Igazából nem tudom, hogy mindez már az idegeség e. Persze valamennyi biztos mert nagyon rossz körülmények között élek és napi szinten nincs nyugalmam.

Igazából a legnagyobb baj, hogy már a köznapi és szociális életemet is teljesen megbénítja a dolog, egyszerűen egy sört nem iszok meg a városban egy fárasztó nap után mert még a hasmenéstől is félek. Arról meg ne is beszéljünk, hogy dolgozni se merek pedig régen iskola mellett jártam a tescoba éjszakázni.

Mondjuk picit benne lehet a dologban, hogy jobban figyelek a "jelekre" de távol álljon ettől a hipohondria.

Az orvosakkal az a baj(senkit nem akarok megbántani de ez az általános) ,hogy ha nem fizetek vagy maszekhoz megyek egyszerűen teljes mértékben leszarnak, és nincs pénzem maszekra a helyiek meg hát elintéz max egy vérvétellel azt annyi.

20 éves fiú vagyok.


2014. aug. 23. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, azért a vérvételt sem kell lebecsülni, mert az szinte azonnal választ adna, érdemes-e valamilyen szervi baj után kutakodni?Rengeteg sok mindent kimutathat!Persze lehet idegesség is az ok, az idegesség ezernyi kellemetlen tünetet okozhat.De lehet bármi más is.Tudom, hogy mi van az eü-ben manapság, de azért menj csak el a háziorvoshoz, csak nem hagyd lerázni magad.-Kérj- vérvételt, ha magától nem jut eszébe laborba küldeni.
2014. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzést, hát valószínűleg elmászom az orvoshoz.
2014. aug. 23. 20:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne kivizsgáltatnod magadat, mert azt azért remélem nem várod, hogy valaki itt diagnózist adjon neked!?


Viszont annyira sokfélék, és össze nem illőek a tüneteid, hogy simán lehet szerintem, hogy az idegeskedéstől van. Az ellen meg csak te tudsz tenni.

2014. aug. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazából csak tanácsot kértem és reménykedtem, hogy valaki olyan is ír aki hasonló cipőben jár illetve járt.
2014. aug. 23. 20:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, értem.Hát nekem voltak hasonló tüneteim, a gyomor fájdalom kivételével az összes többi mindennapos volt, mikor pánikbeteg voltam, csak nekem még pluszba volt pár más tünetem.Például állandó szívdobogásérzés, remegés, meg fülcsengés.
2014. aug. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem a sok stresztől lehet. Kezdődő gyomorfekély és pánik betegség.
2014. aug. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a visszajelzéseket,

Második válaszoló: Múlt időben beszélsz róla, hogy multak el?

Harmadik: A gyomorfekélyt csak türközéssel állapítják meg?

2014. aug. 24. 12:43
 8/11 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz , hogy 1 teljes kivizsgálást csináljon. Ha rossz körülmények közt élsz, próbálj változtatni rajta. Tudom nehéz, de talán valaki tud állást ajánlani, vagy keress 1 jobb munkát, ha dolgozol, de nem keresel sokat. Tanulj új szakmát.
2014. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szúró fájdalom , szerintem kezdő gyomorfekély.Diétázzál, nem egyél fűszeres ételeket, csak krumpli pürét vagy főtt krumplit egyél. Piritóst egyél reggel, és napi szinten 5-ször egyél naponta , hogy mindig legyen valami kaja a gyomrodban ami felszívja a savat. A fejed is azért fáj mert nem eszel rendszeresen. Nem kell drága dolgokra gondolni, lehet egyszerű kaja is, a lényeg az hogy a gyomrod ne legyen üres. Kávét ne igyál mert savat csinál. Kamilla tea jó és napi 3szor.Egyél hús levest sok zöldséggel és tésztával. Laktató és egészséges. Nem írtad hogy otthon laksz vagy egyedül.
2014. aug. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem is megvoltak ezek a tünetek kamasz koromban, és az orvos azt mondta hogy gyomorsűlyedésem van, mert nem ettem rendszeresen. Reggel nem ettem, délben csokit ettem este semmit. Te is biztos rendszertelenűl étkezel. Vezesd be hogy naponta 5-ször eszel, és egyszer főtt ételt, mert ez fontos.
2014. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!