Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a gond ha szüntelen...

Mi lehet a gond ha szüntelen fáj a nyakam már hetek óta?

Figyelt kérdés
Hol jobban hol kevésbé. Ha megpihen akkor nagyon rossz, alig bírom megmozdítani! Párnák hadát sorakoztattam fel de semmi eredmény! (mondjuk az anatómiait még nem próbáltam). Az az izomköteg fáj ami a nyak két oldalán fut, tudja valaki mi lehet a baj, vagy valakinek hasonló? Mi a megoldás?
2010. okt. 2. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy, akkor még nemigen lehet meszesedés. Az izmok feszülhetnek. Biztos feszült vagy. Próbálj meg jobbra- balra fejkörzést végezni naponta többször pár percig. Először izomláz szerűen még jobban fog fájni, de aztán elmúlik.
2010. okt. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem 26 évesen nyakcsigolya meszesedésem van,gyógytornára és gyógymasszázsra küldtek...szóval,ha nem múlik el magától,nézesd meg...hajlamosak azt hinni,hogy a fiatalok nem lehetnek betegek:)

Jobbulást:)

2010. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ok, egyébként 28 vagyok és van egy 3 hós babóm, lehet akkor a szoptatás miatt van? elfárad a nyakam...
2010. okt. 2. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!