Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyomhatja valami a légutat...

Nyomhatja valami a légutat vagy mitől szűkül össze?

Figyelt kérdés
Bizonyos helyzetben pl oldalt fekve, fejem lehajtva stb mintha fizikailag valami nyomná a légutam, nehéz levegőt venni. Aludni se bírtam ma már, össze van szűkülve a légutam. Asztma vagy megnagyobbodott nyirokcsomó okozhatja ezt? Vagy mi? Másnak is van? Félek.

2023. jan. 16. 13:02
1 2
 1/19 Pekka ***** válasza:

Ezzel mondjuk inkább orvoshoz kellene menned, nem itt kérdezned.

A légzési nehézség nem játék, ha már nem kapsz levegőt, akkor hogy hívsz segítséget???

2023. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Orvos!
2023. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha olyan párnán vagy úgy fekszel, ami a légcső és egyéb légutak keresztmetszetét szűkíti.
2023. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Akármi szűkítheti, pl. struma, naki gerinc problémák, stb., de ezzel orvoshoz kell menni.
2023. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ma éreztem hogy a nyirokcsomóm nagy és az lehet ami nyom. De se láz semmi,akkor mitől? néha fáj
2023. jan. 17. 20:30
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvasná és hasonló helyzetben van, reaktív nyirokcsomó volt.
2023. jún. 4. 23:30
 7/19 anonim válasza:
Az kiderült esetleg, hogy mitől duzzadt meg a nyirokcsomód?
2023. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Reaktív nyirokcsomó és azt mondták lehet hogy sose megy vissza eredeti méretére:( nagyon rossz minden elalvás előtt fuldokolni és megtalálni azt a pozíciót ahogy tudok feküdni. Gyulladás, rossz fog, ezek mind voltak, meg lehet van is, de egy éppen reaktív, nem jelenleg gyulladásban lévő nyirokcsomót láttak csak ultrahangon. Nem tudom mit tehetnék hogy visszamenjen?
2023. szept. 14. 13:56
 9/19 anonim válasza:
Még esetleg fülorrgégésszel megnézetheted. Nekem is UH-on azt mondták, reaktív nyirokcsomó, aztán most kiderült, hogy a nyálmirigy van begyulladva (nem volt lázam, nem fájt).
2023. szept. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9 Ok köszi! És azzal mit csináltak vagy mitől?
2023. szept. 21. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!