Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valami nyomhatja az agyidegeket?

Valami nyomhatja az agyidegeket?

Figyelt kérdés

Tüneteim:


-Krónikus fejfájás



-Feledékenység



-Szédülés



-A szemem gyorsan lüktet/bizsereg



-Néha hányingerem van de ha iszok utána kicsivel elmúlik úgyhogy lehet csak dehidratáltság



-nyakfájás



Ezek jutottak eszembe mint főbb tünetek. 2 vertem be a fejem kb 1 hónapnyi


Egyéb infók amik fontosak lehetnek:


Nő vagyok. Neha fáj a melkasom de utána elmúlik. Nem szedek semmilyen gyógyszert. Viszton lehet van hajlamom a szív megbetegedésre mert mind a 2 nagypapamat és a dédnagypapámat stroke vitte el Bár az inkább az alkohol miatt. Ja és nincs szívbetegségem. Nem emlékszem semmilyen jelentősebbre. Csak 2 túzódás és 1 ficam.Anyukám kicsit moletteb. Mérnyomásom 130 volt de majd újra mérem mert ez már régi érték.



2018. nov. 28. 20:20
 1/5 A kérdező kommentje:
*semmilyen jelentősebb megbetegedésre.
2018. nov. 28. 20:21
 2/5 anonim válasza:
a körzeti orvos mit mond, mit javasol ezekre a tünetekre?
2018. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Meséltem neki hogy az anyukám szerint csak a hormonok meg stb. mondta hogy lehet de az nem okozna mindennapi fájdalmat. Enellet akkor még csak a fejfájás és a szédülés volt és már fájdogált kicsit a nyakam. Mondta hogy ő a ct ig eltudna juttatni utána nekünk kéne magánrendelésekhez meg mindenféle dokihoz menni.
2018. nov. 28. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá.
2018. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Viszont a bibi az hogy anyukám nélkül semmire nem megyek ő pedig nem akar elkísérni.
2018. nov. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!