Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 23 éves vagyok még nem nőttek...

23 éves vagyok még nem nőttek ki a bölcsesség fogaim de ha úgy alakulna, ha kinő össze nyomhatja a már szép fogaimat?

Figyelt kérdés
Nagyon szép fogaim vannak de félek ha kinő..a bölcsességfog az össze nyomja őket

2018. márc. 29. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem az alsó fogsoromat tolta össze, az első 4 fogamat pontosabban. De ez csak akkor van, ha szűk az állkapcsod és tényleg kinő a bölcsesség fogad.
2018. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mekkorák, és hogy pontosan hol helyezkednek el. Meg hogy mennyire keskeny az állkapcsod, beférnek-e. De sajnos az esetek többségében nem klappol minden, szóval ki kell húzni, fogszabályzónál már a kezelés megkezdése előtt ki szokták.
2018. márc. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Érdemes elmenni fogorvoshoz, és ott csináltatni egy röntgent, hogy egyáltalán számíthatsz-e rá, hogy kinőnek. Nekem pl. nem is fejlődtek ki, mikor nézettem 19 voltam, most 24 vagyok. Ha nálad is ez a helyzet, nem nyomja össze :)
2018. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj beutalót fogröntgenre (a Kálvin téren van egy nagyon jó, ott 10 perc alatt megvan minden, a röntgen képet is rögtön odaadják, nekem 3000 forintért csinálták, de tuti van kint a honlapon ár lista ott is megtudod nézni)
2018. márc. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Menj el egy fogrontgenre es abbol megtudjak alapitani egyaltalan lesz-e bolcsessegfogad. Nekem folul volt alul meg csiraja sem :)

Kihuzattam oket hiszen a fogszabi miatt muszaj volt :)

2018. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!