Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Két kis gyerekes anyukaként...

Két kis gyerekes anyukaként az energia szintem szinte nulla, hogy toltőfjem fel?

Figyelt kérdés
Teljesen kicsavarnak a gyerekeim, férjem, háztartás. Ennek ellenére sosincs rend 5 percnél tovább, a kaja is pikk pakk el fogyik, de mindegy ez a leg kevesebb. Nehezemre esik de be kell valljam, k.vara nem nekem való ez az egész háztartás stb, de ez van és ebből kell a lehető legjobbat és többet a gyerekeim számára kihozni. Igen ám, de hulla fáradt vagyok. El kezdtem sportolni, hogy "fittebb" legyek, kétszer hetente néha 3szor sikerül is. Vitamint szedek kollagén, d vitamin, c vitamin, b vitamin komplex. Kávét néha túl tolom. Igyekszem max 3 gyengét inni a nap folyamán. Voltam dokinál, adtam le vért és minden rendben. Akkor is fáradt vagyok agyilag, testileg totál kimerültem.
2023. márc. 27. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Mekkorák a gyerekek?
2023. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elfogyik a türelmed?
2023. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor átküldtem őket a mamához egy ottalvós buliba. Lekerült rólam a flelősség meg a mókuskerék 2-3 napra, és mint akit kicseréltek.
2023. márc. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bízd rá a gyerekeket az uradra vagy az anyósodra és menj el valahová pár órára vagy akár napra pihenni!


De már az is valami, hogy legalább sportolni el tudsz járni, más anya még arra sem jut el!!

2023. márc. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Persze, ilyenkor egyből jó az anyós ha kell valami:'D
2023. márc. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös a gyerek és a nagymama érdeke is, hogy együtt lehessenek. Ha a mama szívesen vállalja a kölyköket, akkor ez egy win-win-win szitu.
2023. márc. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja persze.De mikor minden happy és az anyós látni szeretné az unokát akkor megy a köpködés ezerrel.Na nyomjatok egy piros X-et, hátha kevésbé érzitek magatokat érdek embernek tőle:)
2023. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, az nyilván nem én voltam, aki köpködött...
2023. márc. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Én azt nem tudhatom egy anonim oldalon.
2023. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nincs se nagyi se rokon a közelben, csak ketten vagyunk a párommal. A kicsi másfél éves a nagy 3,5.

U.i. Bármilyen is a kapcsolat anyóssal, ha szereti az unokáit és a gyerekek is szeretik őt én nem tiltanám el tőle.

2023. márc. 27. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!