Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van aki ezt érti, hogy náthása...

Van aki ezt érti, hogy náthásan miért nem szeretik ha dolgozik az ember?

Figyelt kérdés
Több helyen ezt olvasom már kb évek óta.

2023. márc. 27. 16:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
53%
Mert nincs senki homlokára írva mi baja, csak annyi látszik hogy beteg. Azt meg nyilván senki sem akarja hogy megfertőzzék.
2023. márc. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen, sokan vannak, akik értik. Gondolkozz, egyszer talán neked is menni fog!
2023. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Pl a Covid és a tudőgyuszi is úgy kezdődik, hogy jajj, megfáztam, de napestig sorolhatnám az ilyen betegségeket. Ha tényleg csak megfázás akkor pár napon belül úgyis elmúlik és mehetsz vissza dolgozni, ha meg nem, akkor nem fertőztél össze mindenkit a koronával. Mert bizony attól függetlenül, hogy már senki nem foglalkozik vele, még mindig van.
2023. márc. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem korona hanem nátha
2023. márc. 27. 16:53
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
#3 vagyok, pici szívem, a korona is úgy kezdődik, mint egy megfázás. Nem tudhatod, hogy mi a bajod amíg el nem végzel egy tesztet vagy ki nem vizsgáltatod, esetleg el nem múlik magától. Gondolom #1-et és #2-t (meg feltehetőleg engem is, csak még nem látszik) te szavaztad le annak ellenére, hogy teljesen igazuk van.
2023. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5 pici szívem és ha végeztem? :D
2023. márc. 27. 17:00
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

#5 vagyok. Akkor most felsorolok neked pár betegséget, amik náthaként kezdődnek, de veszélyesek lehetnek, (főleg ha az újdonsült apuka tünetmentes hordozóvá válik miközben mutogatja neked a pár hetes kislányáról a képeket és hazaviszi, a baba meg elkapja) és fertőzőek:


-Tudőgyulladás

-Influenza

-Kanyaró

-Skarlát (habár ma már ez nem akkora baj ha időben kezelik)


De ha nem elég kereshetek még, hirtelen ezek jutottak eszembe.

2023. márc. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7 ez most úgy néz ki jaj mi lesz veled, ha el meri valaki kapni a náthádat! Az az apuka bárhol elkaphat bármit, boltban tömegközlekedésen stb.
2023. márc. 27. 17:29
 9/13 anonim válasza:
37%
Kár volt normálisan válaszolni... Remélem hogy csak trollkodik a kérdező és nem ilyen hülye. Ez a szint már veszélyes.
2023. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

#8 ez is olyan, hogy felveszem a telefont vezetés közben, tudom mit csinálok, úgyse lesz baleset. Honnan tudod? Veled miért ne történhetne meg? Amiket feljebb felsoroltam egyáltalán nem ritka betegségek, nekem is volt mindegyik. És képzeld, egyik se nátha, csak hasonlít rá!


És igen, az apuka bárhol elkaphat bármit, de nagyobb az esélye, hogy elkapja tőled mikor ráköhögsz, mint mikor bemegy a boltba és senkihez nem megy közel, mert senkit nem ismer.


De egyetértek #9-cel, remélem, hogy ez csak kamu kérdés, és valójában nem vagy ekkora idióta, vagy sikerült felfognod amiről pofázunk csak annyira nagyképű vagy, hogy nem vallod be.

2023. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!