Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet hirtelen ájuláshoz...

Mitől lehet hirtelen ájuláshoz közeli szédülésem?

Figyelt kérdés

Tavaly novemberben kezdődött egyik napról a másikra hogy elkezdtem szédülni. Nem tulajdonítottam neki nagyon fontos szerepet,de mostanáig elég gyakran előfordul már. Van hogy egy nap többször, hirtelen jön és ma volt az első alkalom hogy majdnem elájultam. Sérülésem nem volt,gyógyszereket pedig nem szedek. Vérnyomásom rendben volt minden alkalommal.

Bevallom őszintén a mai után kicsit félek, mert mivel hirtelen jön rám ezért elkaphat vezetés közben, vagy akár munkában is.

Valakivel nem volt hasonló? Orvosommal nem jó a kapcsolatom, meg sem hallgatna,ha pedig mégis letudná azzal hogy alacsony vérnyomásom van és sportoljak.(nem vagyok elhizva 60kg vagyok 23 évesen)



2023. ápr. 11. 23:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj azt kihagytam hogy a szédülés után tompa fejfájásom van,nem erős, de azért érzem hogy olyan kellemetlenül fáj.
2023. ápr. 11. 23:53
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress egy másik orvost, mert rengeteg oka lehet. Így csak találgatni lehet.
2023. ápr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami neurológiai problémára utalhat, de mivel az beutaló köteles szakrendelés, én is azt javaslom: keress másik orvost - vagy magán rendelést -, mert amit tapasztalsz, az nem normális, és hiba elbagatellizálni a tüneteket.
2023. ápr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!