Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vannak szédüléses...

Mitől vannak szédüléses rohamaim évek óta? 17/L

Figyelt kérdés
Kb 13 éves korom óta havonta legalább egyszer rám jött, hogy iszonyatosan elkezdtem szédülni, órákon keresztül, erős hányingerrel. A térlátásom és az egyensúlyom is kuka. Kitalálták hogy biztos az a bajom, hogy az egyik szememre nagyon rosszul látok, és ez bekavar az agyamnak, szóval kaptam egy szemüveget. Nem segített semmit. Az elmúlt fél évben gyakoribbak lettek a "rohamok", már ha rám jön akkor egész nap hányok, és nagyon fáj a fejem. Egészségesen táplálkozom, rengeteg vizet iszom, üdítőt szinte soha, nem dohányzom és nem fogyasztok alkoholt, a szobámban pedig gyakran szellőztetek. A vérnyomásom általában rendben van. A fülem nem szokott fájni, csak a fejem (hátul, illetve halánték), és mikor rosszul vagyok dőlök oldalra mint aki sántít. Ha mozgatom a fejem, rosszabbodik. Ha ez számít, mindigis a számon át lélegeztem, illetve viszonylag sokat fáj, szúr a szívem. A háziorvos annyit mondott rá, hogy ez az én koromban előfordul, ha hirtelen állok fel (volt már hogy tanórán jött rám, szóval ha akartam se tudtam volna hirtelen felállni). Magyarul egyáltalán nem vett komolyan, én meg lassan bekattanok. Kisebb koromban rengeteget jártam tanulmányi versenyekre, szóval bírom a nyomást és a stresszt, nem hiszem, hogy attól lenne. Szerintetek mi lehet a bajom? Bármilyen tanácsért nagyon hálás vagyok.

2021. dec. 30. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Kérj beutalót neurológiára a háziorvostól. Erősködni kell.
2021. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez elég komolynak hangzik. Tényleg kérjetek beutalót, akár magánba.
2021. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Ezt szemészeti, neurológiai és pszichiátriai probléma egyaránt okozhatja. Először a szervi okokat, azaz a szemészetit és a neurológiait ki kell zárni, utána marad a pszichiátriai (a mellkasi szúrás is arra utalhat).
2021. dec. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
13-évesen?Most hány éves vagy?
2021. dec. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Most 17 éves, benne van a kérdés címében.
2021. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%
Az l meg gondolom azt jelenti hogy lány vagy
2021. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!