Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt màr valakinek ilyen...

Volt màr valakinek ilyen jellegű szédülése?

Figyelt kérdés

Nem forgó, hanem olyan, mintha egy hajón hánykolódnék, vagy egy stégen feküdnék. Megállás nélkül. Mindenhogy érzem. Ülve-fekve-állva is.

Volt màr valakinek hasonló?



2020. júl. 4. 14:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
Igen volt. Vashiányos vérszegénységtől.
2020. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
63%

Vérnyomás vagy cukorszint probléma. Mérj ilyenkor vérnyomást.

Lehet ez csupán a nagy melegtől, lehet ez azért, mert nem ettél eleget, de lehet egészsdgi probléma miatt is.

Figyelj oda, ha leizzadsz, nagyon rosszul vagy, ülj le mihamarabb, ne szórakozz vele, és lehetőleg talaj közelbe ülj úgy, hogy nem eshetsz le sehonnan.

Dokinak szerintem mondd, vizsgáltasd ki magad inkább, ártani nem árt.

Szíved nem szokott túlverni? Eszel rendszeresen? Kialszod magad? Meleg érzékeny vagy?

Ha meleg érzékenység, vizes ruha a nyakra ilyenkor, mosd le az arcod, pihenj és jobb lesz.

De az is lehet, hogy a cukorszinted is le van esve, akkor szőlőcukor, csoki vagy cukros kávé, bármi ilyen, meg egyél rendesen.

2020. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Az lemaradt, hogy nekem ilyen volt, de én ájulás problémákkal küszködtem is, és szívritmuszavarral jelenleg már.

Nekem forgásos szédülésem max 2x volt, mindig ez a hánykolódós volt csak.

2020. júl. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 A kérdező kommentje:

Voltam már kivizsgáláson. Vérnyomásom rendben, cukrom is, vas hiányom sincs.

Megállás nélkül èrzem hónapok óta nagyon intenzíven. Szóval nem csak meg meg szédülök, hanem konkrétan azt érzem , hogy egy csónakban hánykolódom valami tengeren.

2020. júl. 4. 15:09
 5/98 anonim ***** válasza:
Kétszer is. Az egyiknél a (volt) háziorvosom félregyógyszerezett, a másiknál a nyaki gerincem okozta a problémákat.
2020. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 A kérdező kommentje:

És a nyaki gerinceddel kapcsolatban mit állapítottak meg?:( de neked is folyamatosan volt ez vagy csak különböző mozgásokra jött elő.

Nekem ez tényleg nem egy enyhébb szédülékenység, hanem egy iszonyat intenzív egész testre kiható sz.r. Nem bírok meglenni tőle. Mintha rángatóznék egy hajón. Vagy mintha a lifttel leérkeznék hirtelen. Vagy lebegnék. Fuh, sok mindenhez tudnám hasonlítani. Meg tél óta változik is folyamatosan . És emellé van még csomó más tünetem is....

2020. júl. 4. 16:50
 7/98 A kérdező kommentje:
(Télen kezdődött és azóta egy mp-re nem éreztem magam jól/mozdulatlanul)
2020. júl. 4. 16:52
 8/98 anonim ***** válasza:

A nyaki gerincem úgy szar ahogy van, több gond is van vele, de ezeket nem írom le, mert akkor ez alapján diagnosztizálnád magad.

Mindenképpen menj el a háziorvoshoz, és kérj egy beutalót a neurológiára.

2020. júl. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 A kérdező kommentje:
Már voltam neurológusnál:)
2020. júl. 4. 17:52
 10/98 anonim ***** válasza:

És ő mit mondott, és milyen vizsgálatokat kért?

Azoknak mi volt az eredménye?

Ja és a lényeg: mikor voltál?

2020. júl. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!