Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért tart még a szédülésem...

Miért tart még a szédülésem több mint egy hete?

Figyelt kérdés
Már számoltam a napokat amióta szédülök de 7. nap után elfelejtettem de azóta minden nap érzem hogy szédülök, émelygek főleg mikor gépezek és ülök a székemben de akkor mintha kidőlnék belőle. Ma jött meg de ennyire nem szoktam miatta szédülni sosem, sőt nem előre hetekre. Mostanában észrevettem hogy látok ilyen fekete foltokat halványan (nem üvegtesti homály, mert az is van) ami már feltűnő. Rossz látás és szemüveges vagyok amivel nem volt gond. Most ahogy írom egyre jobban beszédülök. Mintha szó szerint valami feszítené a fejemet belülről sosem éreztem még ilyen erős szédülést. Vérnyomásomat megmértük, azzal nem volt baj, gyógyszert sem szedek, nem stresszelek. Napközben nem igazán érzem inkább mikor a székemben ülök meg úgy ha bambulok csak. Mitől szédülhetek ennyire ilyen sokáig? Általában 1 nap alatt elmúlik ha szédülök de most több napja nem. Nem forgó szoba szerű ami korábban volt egy napig most csak ilyen erős émelygés érzet, székből kifordulásos. Kihez forduljak emiatt? 23 vagyok.

2021. febr. 26. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem romlott a szemed? Mert azért is lehet
2021. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1.Nem, -3,25 és -3,50 a szemüvegem.

korábban voltunk látásvizsgálaton ahol elszúrták és erősebbet adtak de ami volt az megfelelt szóval maradtunk ennél amit írtam.

Nem hinném hogy a látásom miatt.

fekete foltok viszont aggasztanak, így halványan megjelennek majd eltűnnek.

nagyok néha.

2021. febr. 26. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!