Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vércukor szintem 2.6 volt, de...

Vércukor szintem 2.6 volt, de előtte 2-3órával ettem almát egy szenyót meg egy cukros cappuccinot. Mér ien alacsony?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:

helysen: ilyen, írj már magyarul, kérlek.

2-3 óra rég volt...bőven elég idő, hogy hasson az inzulin.

2010. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alacsony vércukorszint sem jó. Az első hozzászóló milyen inzulinről ír? Normálisan éhgyomorra 5 körül kell lenni a cukorszintnek. Étkezés után 4 órával, meg jó ha visszamegy 7 körüli értékre.
2010. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ha cukorbeteg vagy, akkor sok inzulint adtál be. ha nem vagy az, akkor menj el inzulinterhelésre, mert lehet hogy olyan fajta betegséged van,(orvosilag nem tudom hogy nevezik) ami a cukorbajnak az ellentéte, túl sok inzulint termel a hasnyálmirigyed. veszélyes, mert alacsony cukor ájulással is járhat. evés után 2-3 órával egészséges embernek 4-5 kell hogy legyen a cukra.

19/L (14 éve vagyok cukorbeteg...)

2010. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. okt. 17. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!