Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok gyenge?

Leeány7XDhello kérdése:

Miért vagyok gyenge?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Azt érzem, hogy kevés erőm van. Az iskola is lefáraszt. Heti 7 tesim van. A lábam befelé dől, korábban részt vettem tornákon, mostsnság nem akarom, nincs időm rá. Vékony vagyok, de nem tudok hízni.

Tesi órákon alig bírok futni,akár egy kört is. Tudom, hogy mindjárt vége mindennek, de nagyon fáradt vagyok. Próbálom megerőltetni magam, legjobb tanuló vagyok az osztályban, mégsem érzem elég jónak magam. Néha összejönnek a rossz jegyek. Az iskolában is sokan piszkálnak, mert hülyék. Inkább az a szerény, félénk tanuló vagyok. Nem folytatok semmilyen edzést sem. A 30 Days challengek hatásosak? Úgy értem, hogy attól lehetek izmosak? Hogy tudnék "vastagabb" lenni? Köszönöm a válaszokat, most jelenleg minden nyugtalanít...



#vékony #Kevés erő
2023. ápr. 19. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Eszel rendesen e mellett? Vagy ha stresszelsz inkább nem eszel?
2023. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!