Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kicsit beparáztattam magamat,...

Kicsit beparáztattam magamat, miért lehet?

Figyelt kérdés
Mindig alacsony a vérnyomásom de az utóbbi időben többet mérem(volt egy betegség alatt magas pulzus kiugrásom) azóta méregetem.És naponta többször lemegy a diastolés értékem 60 alá de 50 alá nem megy.Miért lehet ez és mit tehetek ellene?Kicsit megijedtem mert olvastam hogy a diastole 60-90között jó.Volt most ekg-m a magas pulzusos esetnél ott nem látszódott gond.Valaki megnyugtatna?Felpolcolva a vérnyomásom felmegy 120/59-ig.De előtte 97/53 volt.
2023. ápr. 24. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha nem méregetnéd magad kényszeresen...


És menj pszichológushoz.

2023. ápr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Különböző testhelyzetben mindig más a vérnyomás ezért azt csak ülve mérd otthon. És elég ha napi 3x méred meg nem kell egész nap figyelni. Ha ennyire aggodsz kérj holter vizsgálatot akkor majd kiderül tényleg kell e aggódnod.
2023. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Igen a 135ös pulzustól megijedtem és azóta méregetem.De az a láztól volt,csak még felejtsem el.Akkor nem méricskélem ennyit
2023. ápr. 24. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!