Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen dolgokat tegyek hogy...

Milyen dolgokat tegyek hogy az engem titokzatosnak találó osztálytársaim féljenek tőlem? Nem akarok nagyon durva dolgokat csak egy kicsit beparáztatni őket!?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2015. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Ha alapból titokzatos vagy, akkor az nagy előny ilyen téren. Szerintem, ha olyan dolgot teszel, mintha "őrült" lennél, az már beparáztatja az embereket.


Például ha rajzolni szeretsz, akkor rajzolhatsz nagyon beteg dolgokat. Kibelezett állatok, emberek, csontok, koponyák, belsőszervek, rengeteg vér, vagy undorító szörnyek. Ez persze csak akkor hatásos, ha tényleg jól rajzolsz.


Vagy lehet ma már nagyon élethűen sminkelni vért, sebeket, ha egyszer egy "sebbel" az arcodon mész be az iskolába, szerintem az is ijesztő.


Vagy a kevesebb előkészületet igénylő dolgok például az ijesztő vigyor kifejlesztése (én például elvileg nagyon ijesztően vigyorgok). Az emberek általában akkor is kényelmetlenül érzik magukat, ha állandóan fapofával bámulják őket, egy idő után pedig ijesztő lehet.


Visszatérve az őrültségekhez, az is hatásos lehet, ha felveszel valami őrült szokást. Például (most egy morbid példát mondok) mindennap egy kitömött állattal a válladon mész iskolába.


Ha azt akarod, hogy tartósan féljenek tőlem, akkor szerintem csak az a lényeg, hogy az emberek azt higgyék, hogy őrült vagy.

2015. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

korod?

Nemed?

2015. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
15/L
2015. jan. 31. 23:34
 5/5 fehérfarkas00 válasza:
100%
Ez hülyeség. Miért akarod, hogy féljenek tőled akár csak egy kicsit is?? Inkábbb barátkozz, annak több értelme van, mint elijeszteni mindenkit.
2015. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!