Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudok valamit tenni? Feljelent...

Tudok valamit tenni? Feljelentés? Teljesen beparáztattak!

Figyelt kérdés

Történt hogy elkísértem anyósom egy teljes körű állapotfelmérésre,ami ingyenes volt.Telefonon hívták. Azt mondták hogy 60év felettieket hívnak,de a kísérőket is megnézik.

Oké gondoltam mi baj lehet?! Kérdeztek a betegségeimről a családban előforduló betegségekről. Az az igazság hogy így utólag visszagondolva elég naiv voltam,de ép ésszel sosem gondoltam volna hogy ilyet kamuznak. Az van hogy azt mondta a férfi hogy a nyaki eremen ami az agyhoz szállítja az oxigént lerakódás plakk van,ezért nem kap az agyam elég oxigént,és ha nem lesz kezelve hamarosan alzheimeres,vagy demens leszek és pár éven belül nagy bajok lesznek. Felajánlott egy kezelést,és egy szerkezetet amit lehetőleg azonnal el kellene kezdeni használni mert minden perc számít. Ez nekem több 100.000ft-ba került volna. Természetesen én ezt nem tudom kifizetni,és nem is akarom de eléggé beparáztam mi van ha mégis igaz amit mondtak. Elmentem egy nyaki UH vizsgálatra hogy megnyugodjak,ahol szerencsére kiderült hogy nincs semmi baj! Egyébként az a kütyü amit mutatott nekem tényleg létezik utána néztem,de még 100.000ft sincs.

Most az van hogy annyira dühít hogy ilyet csinálnak emberekkel és lenyúlják a pénzeket,de a legrosszabb hogy kamu diagnózissal paráztatják az embereket!



2020. febr. 5. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Feljelenteni nem sok értelme van. Nem ma kezték ezek a szakmát, a jogászaik zsebre tesznek pillanatok alatt. Nem lehet mit tenni. Le kell vonni a tanulságot, nem kell ilyen helyekre menni, és akkor nincs gond.
2020. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Ez már annyira régi trükk, hogy nem hiszem el, hogy még mindig belemegy ebbe valaki.

Egyrészt a trükk az elején kezdődik, hogy eleve 60 év felettieket várnak oda. Namármost ebben a korban alig van olyan, akinek még nincs plakk a nyaki vénáiban.

Te hány éves vagy amúgy?

Nem tudod feljelenteni, mert nem ért kár, meg most miért kell ezzel foglalkozni?

A másik dolog meg az, hogy ha lenne is olyan műszer, ami jó erre, akkor nem 100 ezerbe kerülne, másrészt meg nem létezik olyan gyógymód, ami non invazív módon ezt meg tudja oldani.

Amúgy te legalább voltál olyan okos, hogy elmentél valódi orvoshoz.

Én tuti azt csinálnám, hogy oda visszamennék és megmutatnám a leletet és elküldeném őket akárhova....

2020. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Bocsánat, nyaki artériákat akartam írni.
2020. febr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nemsokara szigorubban buntetik a kiruzslast. a termekbemutatos csalasok meg evek ota mennek es az errol

szolo

felhivasok is igazabol, helyi ujsagokban legalabb mindig megirjak, vagy keruleti hiroldalakon

2020. febr. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan szívesen elmennék ilyenekre. Szétszívatnám ott a sok semmirekellőt a közönségük előtt.
2020. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!