Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Krónikus álmosságérzet ugye...

Krónikus álmosságérzet ugye nem jelez semmi komolyat feltétlen?

Figyelt kérdés

Holnap elmegyek a dokihoz, de remélem nem fog kinevetni. 26/N vagyok egyébként.


Ez rosszabb, mint a sima tavaszi fáradtság, a hétvégén délutáni alvásokkal együtt 12-14 órákat aludtam. :(


Március óta érzem ezt a nem túl kellemes állapotot.


Nem akarom az antidepire fogni (Scippa) mert már 1 éve szedem, este veszem be (legalább jól alszom), és márciusig nem volt vele bajom.



2023. máj. 2. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Lehet hormonalis alapu
2023. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
67%
Nekem volt ilyesmi, de az azért volt, mert felborult az alvásritmusom, hogy a sötét órákban voltam ébren, és a világos órákban aludtam. És amikor próbáltam visszaállítani a normális alvásrendet, akkor nem tudtam normálisan aludni éjszaka, csak nagyon-nagyon felszínesen, és egy szörnyű, igen kellemetlen álmosságérzet ült az agyamon, amitől megijedtem, de aztán egy hónap után az alvásritmus visszaállásával elmúlt szerencsére. Talán a kávé segített volna akkor, de azt éppen akkor mellőztem emlékeim szerint.
2023. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es nálam most mondjuk pont nincs ilyesmi, bár amikor vizsgaidőszakok voltak, akkor sem fordult elő, pedig akkor aztán sokat éjszakaztam :(
2023. máj. 2. 18:23
 4/5 anonim válasza:
67%

Akkor sajnálom, hogy nem tudtam segíteni... :( Álmosságérzet ül a te fejeden is? Mert nekem az volt akkor a nagyon zavaró és elég kellemetlen.

Szerintem azért lehetett mert megzavarodott a szervezetem, hogy nem látott természetes nappali fényt.

2023. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Első blikkre én is a cirkadián ritmus felborulására tippelnék,utána pedig a mellékvesére.
2023. máj. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!