Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megfáztam vagy vírusos eredetű...

Megfáztam vagy vírusos eredetű? (nem feltétlenül a koronavírus)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az elmúlt hónapban végig voltak ilyen megfázásos eredetű tüneteim. 21 éves vagyok azért azt tudni kell nem éppen öltözködöm rétegesen és az elmúlt napokban főleg az elmúlt két napban többször is kimentem sima vékony szálú felsőben és crop topban kb halálra fagytam. Két napja szárzan köhögök és slájm van a torkomban. Az orromban száraz nem mondom mi van, tegnap elég gyengének éreztem magam és nem volt étvágyam, testhőm folyton mérem 36,3 volt a maximum(mindig is alacsonyabb a testhom mint a normál) ja és 4 éve nem voltam se beteg se lázas. Igazából egy kezemen meg tudom számolni hányszor voltam lázas életemben. De tegnap volt egy ilyen elég ijesztő és a napokban volt többször is ilyen fojtogató érzés a nyakamban, tegnap egy percre kb fulladtam(mintha valami az utoerem elnyomta volna a nyakamban). A kislányom 17 hónapos és ő teljesen jól van. Viszont egy hete voltam full orr gégén és bár vittem magammal fertőtlenítőt és mindig kentem a kezem kb 5 percenként akkor is az orvos azokkal az eszközökkel megvizsgált ki tudatja, másrészt egyetlen egyszer megfogtam a kilincset és véletlen reflexből hozzáértem az arcomhoz(annak ellenére hogy előtte is fertotlemitettem a kezem). Mivel nem szoktam lázas lenni kicsit parázok mi van ha lappang bennem valami.
2020. márc. 18. 09:20
 1/2 A kérdező kommentje:
A full orr gegen többen is köhögnek szárazon és lehet ott kaptam el vmit.
2020. márc. 18. 09:24
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így a távolból senki nem tudja megmondani. Amit tehetsz, hogy otthon maradsz - ez most nagyon fontos - és kúrálod magad. Ha magas láz és légzési elégtelenség jelentkezne, akkor pedig felhívod a háziorvosodat aki küld érted mentőt. 99% hogy nem lesz semmi gond, de a legjobb amit tehetsz, hogy otthon maradsz.
2020. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!