Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorongás, pánikbetegségtől van?

Szorongás, pánikbetegségtől van?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon rosszul érzem magam néha néha, így szédülgetek meg és úgy érzem mintha így jönne a szédülés mint egy hullámvasút. Ma is haverokkal kint voltunk valamiről beszéltünk egyet kacagtam és hirtelen nagyon megszédültem s mostanába csak ilyenek vannak velem egyik percbe jól vagyok utána bumm mintha minden változna meg
2023. máj. 3. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Lehet attól is, de az is lehet, hogy vérszegény vagy, vagy leesik a vérnyomásod. A rendszeres szédülést komolyan kell venni, menj el nyugodtan a háziorvoshoz, szerintem fog javasolni egy vérvételt.
2023. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát mérek vérnyomást és elég jó szokott lenni :/
2023. máj. 3. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
És hemoglobint is mérsz, vagy a vérszegénységet miért nem tartod opciónak?
2023. máj. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
El fogok menni majd vérvételre de nem hiszem vérszegény lennék
2023. máj. 4. 07:03
 5/7 anonim ***** válasza:
szorongás is tud ilyet okozni ha szervi okot nem találnak.
2023. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez annyira tipikusan psziches. Aki nem elte at, nem erti. Nem valodi szedules, megse jobb. Nekem 16 evesen volt eloszor, de kesobb mar ugy jartam iskolaba, hogy ha atmentem az uttesten, nem tudtam a tekintetem hirtelen elforditani, mar ugy vagtam at, hogy csoda, hogy nem utottek el. Baratnokkel hulyeskedve a hajamba kapaszkodtam. Sorbanallasnal a vadlim gorcsbe szoritottam, annyira elviselhetetlen volt.

Ha ultem, fel akartam pattanni, ha mentem, leulni, ha alltam, elindulni.

Oke, meg kinoheted. De nalam visszatert, makacs volt, korulmenyek monoton unalmassaga se zokkentett ki. Utana a gyogszer segitett. De nelkule tobbedszerre nem birtam volna kijonni.

2023. máj. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-igy vagyok pont en is, hany eves vagy most te?
2023. máj. 18. 04:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!