Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet változtatni azon hogy...

Lehet változtatni azon hogy valaki ne minden egyes reggel morcosan keljen?

Figyelt kérdés

Nyilván nem vagyok vele egyedül, de minden egyes reggel morcosan kelek. Jobb ha senki nem szól hozzám olyankor kb 1 órán keresztül, mert hajlamos vagyok bunkó módon visszaszólni.

Ilyenkor mindig csak negatív dolgok jutnak eszembe, pl minek kell ilyen korán felkelnem hogy a főnököm "kedvére tegyek", stb.

Néha már saját magam sem tudom egykönnyen elviselni.

Aztán később minden megoldódik, amikor már "beindul" a nap.

Lehet ezen változtatni?


2023. jún. 2. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha lehet is, én sem tudom, hogy hogyan :D Legyél saját magad főnöke, találd meg mi az, amit szeretnél, amiért minden nap boldogan kelnél fel.

Nekem ez úgy nézne ki, hogy minden nap azt csinálok, amit akarok, és nem kellene dolgozni, de lenne pénzem :D Na most mivel ez nem megvalósítható csak úgy, hogy előbb teszek valamit érte, így marad az, hogy felkelek, és próbálok pozitív lenni, amennyire az erőmből futja.

Sok esetben egyébként alvási apnoé is állhat a háttérben, bár az esetek többségében szerintem csak szimpla frusztráció amiatt, mert csinálni kell valamit, amit nem akarunk.

2023. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Ez nem morcosság egyszerűen csak kell a csend, a nyugi, nem pedig az ostoba kérdések már korán reggel.


Többek között ezért sem lesz gyerekem, és összeteszem a két kezem, amiért a barátom kétórával később kel, mint én :D


Van, aki pörgős már korán, nekünk meg a nyugalom kell, hogy feltöltődjünk. Ezzel semmi gáz, el kell fogadni.


De amikor pl dolgoztam (mármint bejárós), akkor 1,5 órával előbb felkeltem pont ezért. Komótosan megkávéztam, reggeliztem, írtam a regényemhez, élveztem, hogy még csend van. Aztán indultam csak melózni, már teljesen frissen.

2023. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: na én például kivitelezni se tudnám ezt, mert nem vagyok hajlandó másfél órával korábban felkelni, amikor alhatok is :D Így is keveset alszom, mert a nap rövid, sokáig vagyok ébren, hát még ha másfél órával korábban is kelnék... :D
2023. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!