Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetek rosszul?

Mitől lehetek rosszul?

Figyelt kérdés

Több órán keresztül ültem a kocsimban úgy hogy más vezetett. Mára nagyoj megjött a menzeszem és nagyon nagyon durván megvan. Plusz párás az idő is. Kb. a kocsiút felétől úgy érzem magam mintha minden erőmet kivették volna és csak pihennék , pedig nem csináltam semmit. Lepihentem az ágyra mert azóta haza értünk de most is úgy érzem. Megittam sok vizet hátha több víz kell nekem vagy nem tudom…. Már eszembe jutott hogy mi van hogyha valami bajom van mert sose szoktam ennyire erotlen lenni.

Szoktam vodkázgatni néha, szerencsere ez ma kimaradt, belegondoltam jobb is mert azzal is csak leterheltem volna a szervezetemet.


Úgy érzem mintha nagyon durván le lenne terhelve a szervezetem.


Mi lehet ez?



2023. jún. 8. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem idojaras, családban ma mindenki így érzi magát. Nagyon terhelő ez a változékony ido
2023. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!